Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szjg vagy Hűvösvölgyi suli?

Szjg vagy Hűvösvölgyi suli?

Figyelt kérdés
Most olvastam ki a Szent johanna gimit. Hallottam már a Hűvösvölgyi suliról, szerintetek az is van e ilyen jó? Érdemes elolvasni?

2022. márc. 21. 00:09
 1/8 anonim ***** válasza:
77%

Szent Johanna Gimi, határozottan.

A Hűvösvölgyi suli ahhoz képest egy ritka gyenge másolat, nem közelíti meg a minőségét sem humorban, sem cselekmény szempontjából.

2022. márc. 21. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Anna0806 ***** válasza:
100%
Én mindkettőt olvastam hasonló okok miatt, mint, amit kérdeztél. Nos azt kell mondanom, hogy amíg 19 évesen a Szent Johanna gimit bármikor újraolvasnám és szoktam is ha van időm, addig a Hűvösvölgyi Sulit soha. Egyszer olvasósnak jó volt, de tényleg igaz, hogy egy másolatot készített az írónő és így elég gyenge lett. Ha nem az SZJG-vel kezdtem volna és nem lenne viszonyítási alapom akkor azt mondanám, hogy mindenképp olvasd el a HVS-t, mert úgy viszont egészen jó lehet a sztori. De SZJG után csak azt mondom erre, hogy akkor inkább menj rá Tavi Kata Sulijegyzetek sorozatára. Az sokkal erősebb és jobb iskolás témájú könyv. És csak négy kötet. Totál megéri. Olyannyira, hogy én speciel szeretném majd megvenni, mert mindenféleképpen újra akarom olvasni. Remélem tudtam segíteni 🥰
2022. márc. 21. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hűvösvölgyiből csak az elsőt olvastam évekkel ezelőtt. A "kedvencem" a töritanár volt, aki az eggyel rosszabb jegy miatt pikkelt az egyik ikerre, meg irreális kitalációi voltak, mert hát kellett ide is egy tanár, aki pikkel a mesélőre.
2022. márc. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

3-as. akkor te nem ismered a sorozatot. A hüvösvölgyi nsuliból az első rész gyengébb. Később indul be .

Amúgy mindkettőt el lehet olvasni más történet , de mindekttő szórakoztató.

A sulijegyzeteket(4 rész) is ajánlom figyelmedbe az is elég jó.

2022. márc. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm mindenkinek! Rengeteget segítettetek!

#2-es: Akkor majd utána nézek annak is :)

2022. márc. 21. 15:32
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szjg!!!♡♡♡♡
2022. aug. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
mindkettő jó.
2022. aug. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Hűvösvölgyi
2023. ápr. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!