Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Borsa Brown könyveket érdemes...

Borsa Brown könyveket érdemes beszerezni?

Figyelt kérdés
Mennyire jók? Aki olvasta őket, melyik a legjobb könyve?

2022. márc. 31. 20:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%
Hát, csak ha a nagyon ponyvát szereted. Tiniként lehet, hogy olvastam volna, de felnőtt szemmel nem nagy élvezet.
2022. márc. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
82%
Egyet olvastam. Elég is volt. Elég gagyi.
2022. márc. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
88%
Egy városi könyvtárban dolgozom. Nálunk az olvasók nagyon szeretik az ő könyveit. Viszont ez ízlések és pofonok.
2022. márc. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem igen. Az Arab-sorozat összes eddigi része megvan, romantikus, ugyanakkor megindító történetek. <3
2022. ápr. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a kommenteket! Felkeltették az érdeklődésem a könyvei, be fogom szerezni őket...


Még egy kérdés, a 3-as és a 4-es miért van lepontozva? Kérdésre válaszoltak... 🧐

2022. ápr. 1. 22:36
 6/16 anonim ***** válasza:
19%
Kérdező, talán azért lettünk lepontozva, mert igennel válaszoltunk a kérdésre és nem nemmel.
2022. ápr. 2. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Ez egy vélemény-nyílvánítós kérdés, nem azt kérdeztem, hogy a fű zöld vagy kék...


Én mindenkinek zöld pacsit adtam, annak is, aki azt írta, hogy "nem", pedig szimpatikusabbak az "igen" kommentek, mivel érdeklődöm ezek a könyvek iránt.

2022. ápr. 2. 10:22
 8/16 anonim ***** válasza:
41%

En pont most olvasom tole a Legy(ott) Isztambulban-t. A tobbi konyve valahogy nem keltette fel az erdeklodesemet, es ez is csak azert, mert tobb ponton is kotodom Isztambulhoz. Eddig nekem tetszik:) Olvasmanyos, nehol humoros, tetszik, ahogy ir. Konnyed olvasmany.


Ezt a konyvet en ajanlom, a tobbirol nem tudok nyilatkozni.

2022. ápr. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod! :)
2022. ápr. 2. 18:09
 10/16 anonim ***** válasza:
43%

Én többet is olvastam tőle.

Arab sorozat,Elit sorozat, Maffia sorozat, az amishokról szóló sorozatot is.

Jó kikapcsolódási lehetőség annak, aki kedveli ezt a stílust.

2022. ápr. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!