Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ki a kedvenc főszereplőd...

Ki a kedvenc főszereplőd Leiner Laura könyveiben? Mi a véleményed róluk?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok, kinek melyik karakter volt a legszimpatikusabb az eddigi MAGYAR szereplős, tinikről szóló könyveiből. (Így a listában csak az ő nevezik vannak, a külföldön játszódó regények szereplői most nem játszanak.)

Kit tartotok a legszimpatikusabbnak, a legjobban megformált karakternek, illetve van olyan, akit kifejezetten nem kedveltetek?



2022. ápr. 1. 01:20
A kérdező szavazást indított:
Reni
Zsófi
Lia
Bexi
Hanna
Sára
58 szavazat
 1/8 ilballodellavita ***** válasza:
73%
Mindenki szuper, de a legjobb Zsófi és Lia, a két kedvenc könyvemből:)
2022. ápr. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs kedvencem, mindenkit szeretek. A Bexit, a Bábelt és az Akkor szakítsunkot még nem olvastam, de biztos fogom azokat is. A szjg-ből talán Kinga vagy Virág volt a kedvencem, szerintem Kinga a legkidolgozottabb karakter, Virág ugyan eléggé butus, de szerintem nagyon szerethető. Az IOV-ból mindenkit nagyon szerettem, talán a 2. trilógiából Vivi volt a kedvencem.
2022. ápr. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 KGabi válasza:
96%
Nekem Virág a kedvenc karakterem, mert ő olyan őszinte kis... olyan kis aranyos! :",,)
2022. ápr. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
(Ez hosszú lesz)Nekem az SzJG-ből Kinga a kedvencem, mert ő általában jól látja a dolgokat és őszintén megmond mindent még ha fáj is a másik félnek. Virágot az első 3-4könyvben szerettem utána már szinte nincs is Renivel, amikor tudja ő és Ricsi h AKÁ kedveli Renit akkor nem mondta el ahogyan Ricsi sem C.-nek. Aztán meg még ők mondják h állandóan az ő szenvedésüket hallgatták hol ott ha elmondták volna az igazat akkor nem kellett volna a próblémájukat hallgatni.C.-t amikor még nem volt együtt Remivel akkor nem mindig értettem és nem kedveltem a karakterét, de utánna nagyon cuki lett meg ilyenek így megkedveltem. Renit néha nem értem miért tünteti fel Laura ilyen bénának +ahogyaahogyan egy ŕégi bandát szeret úgy AKÁ is. Bár néha elég idegesítő a csaj(mármint Reni).
2022. ápr. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a kedvenc szereplőm az IOV 1. triológiából Hanna. Teljes mértékben bele tudom képzelni magamat a személyébe. Nagyon szimpatikus szereplő, és tetszik, hogy kedves, okos, és hogy inkább neki legyen rossz, de másnak jó. És a Kornéllal való kapcsolatuk valami gyönyörű. Amikor még nem voltak eggyütt, szó szerint izgultam, szurkoltam, hogy jöjjenek össze.
2022. máj. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindegyik karakter különleges és a legszebb, hogy mindegyiknek megvan a maga maga jó tulajdonsága, de talán Sára a kedvencem a felsoroltak közül, mert akármilyen sz*rban volt, felállt és nem hagyta hogy az utálói eltapossák. Szerintem nagyon is figyelemre méltó, hogy nem adta fel a táncot azok után se ami történt, és hiába csalódott benne az apja és mindenki ő akkor is megcsinálta.
2022. máj. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem Sára. Valahogy vele tudok leginkább azonosulni
2023. jan. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én Bekit jelöltem. Tetszik, ahogy kibontakozik az, hogy szerelmes Márkba. Reninél azt nem szerettem, hogy első látásra hősszerelmes lett. Nem értettem, hogy mi ad okot arra, hogy ilyen szerelmes legyen belé. Amúgy nem mondom, hogy nincs ilyen, csak Cortez még bunkó is volt vele. Tudom, hogy aztán kedves lett(mármint c.), de nagyon nem szerettem meg. Zsófit bírtam, mert eléggé szórakoztatott a személyisége. Lia nekem nem nagyon jött be(ezért ne pontozzatok le pls.). Az IOV-t még nem olvastam :(. Egyébként nekem Kinga az egyik kedvencem, tudom, hogy nem főszereplő, de kár, hogy nincs a felsoroltak között.
2023. szept. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!