Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » SZJG!!!Szerintetek, hogy lesz...

SZJG!!!Szerintetek, hogy lesz a jövő??Ki a kedvenc karakteretek?

Figyelt kérdés
Szerintetek miután vége mindenkinek az egyetemnek az Szjg-nek akkor újra együtt lesz az osztály, Reni és Cortez vissza költözik?Dave+Kinga együtt marad?

2022. ápr. 19. 18:58
A kérdező szavazást indított:
Reni
Cortez
Ricsi
Virág
Kinga
Dave
Zsolti
Andris+Robi
Peti
Viki
48 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Nekem Arnold. Ő miért nincs a listán?
2022. ápr. 20. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
Nekem Virág és Kinga
2022. ápr. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is Arnold, ehhez képest még Viki is fent van a listán, pedig őt végig gonosznak írta az írónő, nem csak akkor, amikor megijedt, hogy lesz olvasója, aki nem az überkirály Cortezt fogja szeretni...
2022. ápr. 23. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
NEm értem mi a kérdés? hogy képzelem el vagy mi?
2022. ápr. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
95%
Elég “romi” lenne, ha Reni a tanulmányai után visszajönne, és ő lenne az új franciatanár a Szent Johannában.
2022. máj. 4. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem Kinga és Dave együtt maradna mert végső soron Dave elég régóta szimpatizált Kingával, hogy elengedje, és ha tudja kezelni, hogy Kingát nem lehet irányítani és Kinga egy erős személyiség akkor igenis nagyon jól kijönnek majd sokáig. Szerintem Reni és Cortez is együtt marad örökre és majd lesznek gyerekeik, de eltudnám képzelni, hogy a végén Reni mondjuk irodalom tanár lesz.
2022. máj. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!