Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ha Libriben bolti átvétellel...

Ha Libriben bolti átvétellel veszek könyvet akkor egyből tudok érte menni?

Figyelt kérdés
Nyílván nem akarok olyat, hogy ott állok a bolt előtt, Online le teszem a rendelésemet, hogy olcsóbb legyen és egyből menjek érte :P csak, hogy esetleg akár aznap átvehetem vagy hogy működik ez?

2022. máj. 11. 01:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A megrendelésnél nézd meg a szállítási időket. Direkt írják, hogy ne kelljen megkérdezni...
2022. máj. 11. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Általában 3-4 napba beletelik, mire visszajeleznek. Hogyha nincs a boltjukban az adott kötetből, hanem másik üzletből kell kérni, akkor egy hét vagy 10 nap is lehet.
2022. máj. 11. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűbb, ha felhívod őket, hogy van-e, és ha igen, és esetleg nagyon keresett, két órán belül ott vagy érte. Vagy délután, csak tegyenek neked el egyet.

Nálunk más könyves bolttal is működik a dolog.

Libri antiváriumból boltba rendelt könyvekkel jártam úgy, hogy egy frissen megjelentet is kértem, amúgy is arra volt hét vége felé dolgom, gondoltam, együtt elhozom. Az új könyv ott is volt, az antikváriumi könyvért külön kellett elmennem, mert nem érkezett meg addig.

2022. máj. 11. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Talán másnap már tudsz menni érte, de attól is függ, hogy honnét rendelted.

Nézd meg, hogy mikorra írját, hogy át tudod venni.

2022. máj. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
48%
A libri ilyen téren elég lassú. Mikor fősulira jártam az analízis könyvet volt vagy 1 hónap, mire megszerezték, persze ennek már 10-12 éve is van. Ha azonnal akarsz vásárolni, megnézed van-e bolti készlet, és oda mész, ahol van, megkeresed valamelyik polcon, vagy megkérdezed merre van, és kifizeted a pénztárnál. 32f
2022. máj. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!