Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Insertek olyan könyvet, ahol...

Insertek olyan könyvet, ahol a karaktereknek van csillagjegye és befolyásolja is a történetet?

Figyelt kérdés
Könyvek, amiben benne van az asztrológia, de nem arról szól, csak a karakterek ez alapján vannak a karakterek megírva.

2022. máj. 24. 18:50
 1/3 A kérdező kommentje:
Kétszer írtam a karakter szót, bocsánat.
2022. máj. 24. 18:51
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nem találkoztam még ilyennel, de nagyon szívesen olvasnék én is ilyet! :)

Amúgy pedig simán lehet, hogy az író a karakterét valamelyik csillagjegyről mintázta, csak ezt nem hozza nyilvánosságra, "mert mér'kéne?" elv alapján. El tudom képzelni, hisz én is csináltam már hasonló rupaktikát.

Bocsi, hogy nem tudtam a segítségedre lenni, de gondoltam, ha már itt vagyok, hozzászólok! :)

2022. máj. 24. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2-es vagyok: Bocsi... Most láttam, hogy vannak benne szóismétlések is elírások! (Fogjuk a késői időpontra.. Khm...)
2022. máj. 24. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!