Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Van itt olyan, aki az utobbi...

Van itt olyan, aki az utobbi 1-2 hetben a libri.hu-rol rendelt konyve(ke)t? Megkaptatok?

Figyelt kérdés
Tobb, mint 1 hete rendeltem meg a karacsonyi ajandekokat a Libritol neten. 5 munkanapot igertek kiszallitasi idonek. Ez mar boven letelt, az ugyfelszolgalat sem a telefonokra, sem az emailekre nem reagal, ha az egyik uzletet hivom, ott is csak terelnek, hogy ok nem tudjak. Ez nagyon bosszanto, mert mindjart karacsony, es ha megse kapom meg, akkor vehetek mast (hogy nez mar ki az utolag ajandekozas) az utolso percben, viszont ilyenkor megtehetem, hogy nem veszem at a rendelest? Jart meg igy valaki? En eddig csak jot hallottam a librirol, ugy latszik, megsem olyan jo.
2008. dec. 19. 08:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Én rendeltem 1 könyvet, 5 nappal később jött egy levél, benne egy törzsvásárlói kártyával, és a 'sajnáljuk, de a könyv elfogyott, de ajándékba adunk egy kártyát...'válasszal. Ezek után megréndeltem a könyvet a www.bookline.hu -ról másnap kiszállították. Szóval ennyit a libriről.
2008. dec. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem meg levelet se kuldtek, nemhogy ok nem keresnek, el sem tudom oket erni. Hihetetlen. Ha ezt tudom, nem toluk rendelek, a hazhozszallitason akartam sporolni, dehat meg jobban rafizetek.
2008. dec. 19. 12:05
 3/5 anonim válasza:
A Libriben dolgozok (csak diákmunka). Ott azt szoktuk mondani a vevőknek, hogy a neten lehet rendelni, de karácsony előtt már biztos nem jön meg. Tudom, hogy Te/Ön már régebben megrendlte(d) a könyvet, de a szállítóknak ilyenkor rengeteg dolguk van, és így a legtöbb rendelést csak később tudják teljesíteni. (Persze üzleti taktika is lehet a dologban, ezt nem tudom, csak gondolom.)
2008. dec. 21. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Azért remélem, a Libri tisztában van a saját üzletszabályzatával, bár ez nem úgy tűnik, mert velem tökéletesen az ellenkezőjét csinálják.


A rendelt könyvek mellett nem volt jelezve, hogy korlátozott számban kapható, vagy hiánycikk lenne, ahogy arra sem figyelmeztettek, hogy december elején már kár tőlük rendelni karácsonyi ajándékot, mert az úgysem jön meg az ünnepekre.


Nálam egy életre leírta magát a Libri ezzel a magatartással (eddig törzsvásárlójuk voltam, igaz, neten most rendeltem először), és mivel arra sem veszik a fáradságot, hogy engem tájékoztassanak a helyzetről, sőt, a megkeresésemre sem reagálnak, minden követ meg fogok mozgatni, hogy mások ne járjanak így (pl. Fogyasztóvédelem értesítése).

2008. dec. 21. 11:49
 5/5 anonim válasza:
00:25ös!Lehet válalni munkát a libriben,mint diák?Ez engem érdekelne!
2011. febr. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!