Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyik Agatha Christie ?

Melyik Agatha Christie ?

Figyelt kérdés

Tudnátok véleményt írni ezekről a könyvekről? Nem tudok dönteni a 4 közül.

Gyöngyöző cián

Örök éj

Miért nem szóltak Evansnak?

Az ABC gyilkosságok



2022. jún. 11. 13:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem Az ABC gyilkosságok a kedvencem ezek közül, de a molyon többféle véleményt is olvashatsz, talán az többet segít a döntésben.

[link]

2022. jún. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az ABC gyilkosságok Agatha Christie -szubjektív véleményem szerint - legjobb könyve, de megkockáztatom, hogy úgy általában a krimik között is biztosan TOP3
2022. jún. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
AZ ABC gyilkosságok ezek közül a legjobb, de az Örök éj szerintem egészen fantasztikus, de más okok miatt. AC az első olvasások során mindig meg tudott vezetni, és ebben az Örök éj magasan viszi a pálmát. Az utolsó oldalig nem is sejtettem a csattanót (de persze az is lehet, hogy csak én vagyok túl naiv...)
2022. jún. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én az utolsó 2-t olvastam, mindkettő nagyon jó, szubjektív de nekem személyesen a Miért nem szóltak Evansnek nagyobb kedvenc, nem csak a csavar miatt a végén, hanem az az egyik legcselekménydúsabb agatha christie könyv amit olvastam, vicces is nehol. Nem olvastam túl sok agatha christiet, de annak emlékszem a sztorijára évek múlva is, az ABC gyilkosságokra én valamiért már annyira nem. Az is jó volt mikor olvastam, de engem az utolsó jobban megfogott.
2022. júl. 22. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!