Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A Fővárosi Szabó Ervin Könyvtá...

A Fővárosi Szabó Ervin Könyvtárban ha bérletet veszek, akkor azzal az összes tagkönyvtárból tudok vele kölcsönözni?

Figyelt kérdés
Szeretném, ha lenne lehetőségem a többi tagkönyvtárból is kölcsönözni, ha van ilyen opció, mert sokszor amelyik könyvet kinéztem magamnak, az a központi könyvtárban éppen ki van kölcsönözve.
2022. jún. 11. 22:44
 1/3 anonim ***** válasza:
54%
Régen nem volt ilyen lehetőség, max be lehetett hozatni a könyvet.
2022. jún. 12. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
70%
Amikor én beiratkoztam nem volt ilyen lehetőség csak könyvet hozatni max,de mondtak valamit olyan olvasókártyáról amivel bármelyik tagkönyvtárből tudok kölcsönözni,de az sokkal drágább volt.Nem mondom,hogy volt ilyen kártya 100%ra mert már régen mondták lehet rosszul emlékszem.
2022. jún. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Te választod ki. Beíratkozhatsz csak a Központiba is, de (valamivel drágábban) van olyan tagság is, amellyel bármelyik tagkönytárból kölcsönözhetsz.


Utóbbit most a Könyvhéten igen jelentős kedvezménnyel hirdették.

2022. jún. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!