Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A könyvtári bérletemet (amivel...

A könyvtári bérletemet (amivel bármelyik tagkönyvtárba beiratkozhatok) a Központi Könyvtárban is használhatom? (Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár) Ja és ugye laptopot lehet bevinni?

Figyelt kérdés

#bérlet #beiratkozás #Szabó Ervin könyvtárak #Központi Könyvtár
2016. aug. 19. 11:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Mivel minden tagkönyvtárra érvényes olvasójegyet csak a KK-ban adnak ki, értelemszerűen használható ott is.

Laptopnál nem tudom, tavaly óta nem járok a KK-ba, de akkor nem engedtek be vele. Viszont a szabály elég laza, a hivatalos táskaméretet többször túllépő hátizsákkal is bemehettem, néha meg megállítottak, mert volt egy kiskabátom.

2016. aug. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hoppá, akkor nekem nem is bérletem van. Én a Szent László téri Szabó Ervinben váltottam bérletet 4000 Ft körüli összegért (diák vagyok, szóval valami 9000 Ft a teljes árú). Viszont azzal ha bemegyek bármelyik másik könyvtárba, akkor kivehetek onnan könyvet, és nem kell fizetnem semmit a beiratkozásért.

Viszont köszi a laptopos infot, mert akkor inkább füzetet viszek jegyzetelni. Köszi :)

2016. aug. 20. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!