Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen korcsoportnak ajánljáto...

Milyen korcsoportnak ajánljátok a Tej és méz c. könyvet?

Figyelt kérdés

Az unokahugomnak lesz nemsokára a szülinapja és neki szeretném megvenni, mert olvasott belőle egy-két idézetet és véleményt róla és nagyon megtetszett neki de én is beleolvastam és észrevettem hogy bármi köntörfalazás nélkül ír erotikus verseket is. Az unokahugom még ,,nem szerzett tapasztalatot" ebben a témába (16 éves, most lesz 17), de elég jó és komoly a felfogása...


Valamint az is érdekelne hogy a könyv borítón vagy bárhol fel van tüntetve hogy van szó egy kicsit az erotikáról, csak mert olyan könyvet tényleg nem szeretnék adni ahol ott a nagy 18+-os karika... Előre is köszönöm a válaszokat!



2022. jún. 27. 22:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Van abban nem csak erotika, hanem erőszak is...
2022. jún. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szerintem abban az életkorban rendben van az a könyv. lényegében egy felépüléstörténet elég töredékes versekkel + illusztrációkkal, a korai életszakaszban átélt bántalmazásról, a romantikus kapcsolatok közben átélt csalódásokról és kellemes élményekről, és a végén arról, hogy akkor hogyan gyógyult meg a narrátor, kifejezetten ötletes. angolul nyelvileg is nagyon tetszett, magyar fordítás annyira nem fogott meg
2022. jún. 30. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!