Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Wattpadre milyen gyakran...

Wattpadre milyen gyakran érdemes részeket feltölteni?

Figyelt kérdés
Nincs annyi időm, hogy naponta, vagy kétnaponta fel tudjak tenni fejezetek. Általában úgy csinálom, hogy megírok két fejezetet, és aztán rakom ki az éppen következőt, de amikor kicsit megrekedek az írással, vagy egyáltalán nincs időm, ez megtörik, és sok idő telne el két rész publikálásakor. Ilyenkor mennyi idő után rakjak ki a ,,tartalékból"? Meg általánosságban is érdekel.

2022. jún. 29. 10:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nyilván attól is függ, hogy mennyi olvasód van, de azért jó felvenni egy rendszert. Mondjuk kéthetente szerdán, vagy minden vasárnap. Én is törekszem erre, bár nem mindig sikerül.
2022. jún. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én heti egy alkalomra szoktam beütemezni, bár én kevesebb, de hosszú (2500-4500 szavas) fejezeteket szoktam írni. Illetve én csak akkor szoktam már feltöltögetni, ha a teljes regény meg van már írva, és feltöltés előtt már csak finomhangolok az adott fejezeten. (Nekem így vált be, mert volt, hogy mire a regény végére értem, addigra az elejéből egy csomó mindent átírtam közben.)

De igazából bármilyen gyakoriság jó lehet, akár heti kétszer, vagy kéthetente egyszer, ha csak lassabban haladsz.

2022. jún. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%

Jó ha van rendszer, de az sem baj ha nincs, csak akkor mindig írd ki, hogy mikorra várható az új fejezet.

Minél gyakrabban írj, mivel ha túl sokat vársz az olvasók elvesztik az érdeklődést.

Gondolj bele, te se akarsz sokat várni, ha izgalmas egy történet:)

Ha gyakran frissíted azzal azt sugallod, hogy törődsz a történettel, és lehet számítani befejezésre, vagy legalább hamarosan további frissítésre.

Mindenképpen fejezd be!! Mindenki jobban szereti a kész történeteket!

Remélem tudtam segíteni

2022. júl. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!