Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ajánlanátok Young Adult...

Ajánlanátok Young Adult könyveket?

Figyelt kérdés

Nem az átlag vörös pöttyösökre gondolok (Twilight, Luxen, Végzet ereklyéi, Hex Hall, az összes többi ilyen témájú könyv, függetlenül attól, hogy vörös pöttyös-e vagy nem, pl Szent Johanna gimi), mert az ilyesmiket nagyon nem szeretem.

Az olyasmik érdemelnének, amelyek komolyabbak, egyedibbek, kevésbé átlagos a történet, más szóval olyanoknál is betalálhat, akik nem vevők a műfajra.


Nálam ilyen volt

- Papp Dóra: Bolyongó, Tükörlelkek

- Stephen King: Carrie


Mind a három mű eléggé sajátos és mindegyikben megvan valami plusz, ami jobbá teszi számomra a többi Young Adultnál.



2022. júl. 20. 10:53
 1/7 anonim ***** válasza:
81%

Abigél, Álarcosbál

Két lépés távolság

Éjjeli napfény

2022. júl. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, rájuk nézek! :D
2022. júl. 20. 12:06
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
Stephen King: Hosszú menetelés
2022. júl. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%

Stephen King : Az


Nem ez a besorolása, de ha szereted az írót, olvasd el.

2022. júl. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Stephen King az egyik kedvenc íróm, a legtöbb könyvét olvastam. :D köszi szépen az ajánlásokat, az utóbbiak megvannak.
2022. júl. 20. 23:16
 6/7 anonim ***** válasza:
57%
Erdős Zsuzsanna: Légből kapott szerelem (a címével ellentétben nem kifejezetten romantikus, inkább nyomozós, egy repülőgép katasztrófa kapcsán, de ifjúsági regény)
2022. júl. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Erdős Zsuzsa regényei nagyon jók! Azóta megjelent az "Engem válassz" is, amikben kutyák is fontos szerepet játszanak. :-)


34/F

2023. ápr. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!