Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Untamed és a heaven official's...

Untamed és a heaven official's blessing összekapcsolódik?

Figyelt kérdés

Ma végre megvettem Az égi hivatalnok áldása könyv első részét és neki is álltam olvasni.

A könyv borítójára rá van írva, hogy az Untamed (a démoni kultiváció nagymestere) alapjául szolgáló regény szerzőjétől van ez a könyv.


A két sztory bárhogyan is összekapcsolodik? A világuk, a szereplők, a téma vagy bármi?


Illetve mindkét könyvben van lgbtq szereplő?

Most nagyon össze vagyok zavarodva mert kinézetre a szereplők hasonlítanak de mégis nem tudom hogy most akkor a közös szerzőn kívül van-e egyező pont?


Kérlek spoilert nélküli válaszokat adjátok, köszönöm!!



2022. júl. 30. 10:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A történet egyáltalán nem kapcsolódik össze, tehát nem fogsz ugyanazokkal a szereplőkkel találkozni, valamint maga a sztori sem egyezik. A hasonlóság, hogy mindkettő az ősi Kínában játszódik, illetve a főszereplők mindkettőben LMBT szereplők.
2022. júl. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
68%
Ez csak azt jelenti, hogy ugyanaz írta, de semmi kapcsolat nincs a kettő között ezen kívül :)
2022. aug. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A szerzőjük közös, de a történet nagyon is különbözik. A szereplők sem kinézetben, sem pedig személyiségben nem egyeznek, a világuk pedig ugyancsak eltérő.


Fogalmam sincs, hogy Mo Xiang Tong Xiunak(a történetek írójának) van-e még más könyve a fent említetteken és a Scumbag Systemen kívül, de én merem állítani, hogy a 3 közül Az égi hivatalnok áldása lett a legjobb.


Imádtam a Démoni kultivációt is, de ez egy teljesen másik világ, engem jobban magával ragadott. Xie Lianért és Hua Chengért pedig totálisan odáig vagyok, elképesztően jó lett mindkét karakter.


Ó, és igen, mindkét könyv tartalmaz Lgbt-t, de nem teljesen ráépül.

2022. aug. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!