Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A legjobb és a legrosszabb...

A legjobb és a legrosszabb Harry Potter fanfiction, amit valaha olvastál?

Figyelt kérdés

Lehet Wattpados, Merengős, saját platformos, vagy akármi.

Rövid leírásoknak (hogy miért szereted/utálod annyira) és linkeknek is örülök :)



2022. aug. 11. 23:36
 1/10 anonim ***** válasza:
79%

A legjobb egy meglepő párosítású slash, Luna L. szélcsengője. [link]


"Harry egy baleset során megvakul, és emiatt teljesen összeomlik. Draco egy idő után már nem bírja nézni, ahogy Hermione és Ron szinte beleszakad Harry ápolásába, ezért egy új, hatékony módszert talál ki Potter talpra állítására. A módszer neve: Perselus Piton."


Meglepő módon jól működött a történet, nem volt karakteridegen. Ami nagyon megfogott nem maga szerelmi szál volt, hanem hogy hogyan épül ki a bizalom a főszereplők között. És bár a haladás, ahogy Harry alkalmazkodott az állapotához nyilván gyorsabb volt mint ahogy a valóságban el lehetne éri, hihető volt számomra. Ahogy a félelmeit is valósnak éreztem, tényleg ilyen lehet ha megvakul valaki. És tényleg lehet ártalmas ha körülugrálja a családja. Szerintem a történet saját karakterekkel is működhetne ha átírná a szerzője.


Utáltat nem írnék, pocsék írásokból Dunát lehetne rekeszteni.

2022. aug. 12. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
57%

Legrosszabbat nem tudok mondani, mert ami nem tetszik, azt nem olvasom végig, esetleg legbetegebbet: óriáspolip x Roxfort kastély smut. De szövegszinten még az is jól volt megírva, ha jól emlékszem xd



Legjobb gyanánt pedig itt van egy-kettő, ami tetszett:


you'll go the same way — [link]

---Draco visszamegy az időben, Narcissa szemszög.


Hermione Granger's Hogwarts Crammer for Delinquents on the Run — [link]

---'You're a wizard, Harry' is easier to hear from a half-giant when you're eleven, rather than from some kids on a tube platform when you're seventeen and late for work.

Avagy: Harry az utolsó könyv idejében, a háború kellős közepén tudja meg, hogy varázsló.


yer a wizard, dudley — [link]

---Dudley is varázsló AU


there will come a time, you'll see — [link]

---Sok évvel a könyvek után Harryt elkapja egy átok, ami átmenetileg újra 17 évessé változtatja őt, testben és lélekben egyaránt. A reménytelen, háborús időkben menekülő fiú megismerheti a békés jövőt, és láthatja, hogy a legjobb barátai megérték a felnőttkort.


the last son — [link]

---Ron a kiválasztott AU


snipers solve 99% of all problems — [link]

---Ed had thought, after the whole Promised Day, homunculus, entire country harvested for alchemical batteries thing, the batshit quotient of his life would have settled down some. He really ought to have topped out the meter with that one. But no. The bullshit is just getting started.


“Are you fucking kidding me,” Ed demands. “The wizards?”


Avagy: Fullmetal Alchemist x Harry Potter crossover. Az FMAB cselekménye után jó pár évvel és a Főnix Rendje idejében behívják Amestrisből Mustang csapatát (Eddel együtt), hogy segítsenek be az ellenállásba.

2022. aug. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
this means war. nekem ez volt az egyik kedvencem.
2022. aug. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%
Legrosszabb, amit végig is olvastam: Harry Potter és az elátkozott gyermek.
2022. aug. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
#4 Teljesen egyetértek!
2022. aug. 14. 12:59
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nurmengard Trilógia

Ginny Weasley és a Bájitalok Hercege


legrosszabbat nem tudok mondani, ha szar akkor nem olvasom el. :D

2022. aug. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
73%

Kedvencem a “Kígyó, farkas és kutya- A Harrison lány”

és a “Kígyó, farkas és kutya- Vörös boszorka”

Wattpad

Egy koravén boszorkáról szól aki feladja az életét és ártatlan életekkel játszik, hogy végetvessen a háborùnak.

Tegergôk

2022. aug. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
84%

Ez a kedvencem ❤️

[link]


Összefoglaló: Az 5 éves Harry Potter meghallja, amint a nagynénje a nagybátyjának panaszkodik a közelben sátorozó „különcökről”. Talán, ha azok a különcök hozzá hasonló „különcök”, esetleg akarják őt?


Rosszat nem tudok kiemelni, sok van belőle, de azokat be sem szoktam fejezni.

2022. aug. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 pancsi22 ***** válasza:
100%

Az internet népe által a világ egyik legrosszabb fanfictionjének tartott My Immortal. Egy HP paródia, amiben a főbb szereplők nagy része emós/gót vámpírok. A helyesírás pocsék, néha követhetetlen, de a sztori egy tipikus "olyan rossz, hogy már jó" történet. (Igazából ez volt a cél.)


Link: [link]

2022. aug. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Uhh eddig azt hittem, hogy a My Immortal alkonyat fanfic volt.

Amúgy szerintem a legviccesebb, amelyikben a varázslás szerepét a vallás veszi át (katolikusok, protestánsok stb), bár a befejezése el van hülyéskedve.

2022. aug. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!