Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Eltűntek a csillagozások a...

Eltűntek a csillagozások a moly.hu felületén? Csak nálam nem látszódnak?

Figyelt kérdés

Remélem ez nem egy újabb fejlesztés, amelyről az oldal elfelejt szólni a felhasználóinak (nem ez lenne az első eset az idén). Továbbá elég hihetetlennek hangzik számomra, hogy egy közösségi oldal, amely a könyvolvasásra és könyvek véleményezésére épült, éppen a pontozási rendszert iktatná ki (igaz, eléggé demonizálják a negatív kritikákat a felületen, de elrejteni az alacsony csillagozásokat vagy teljesen kiiktatni a funkciót két különböző dolog).

Remélem, csak egy egyedi technikai bakiról van szó és az én készülékemben van a hiba. Viszont ha ez lesz az új rendszer... szép új világ...



2022. aug. 14. 17:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálam van, írj üzenetet molynak.
2022. aug. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hah, ez megnyugtató! Akkor írok nekik...
2022. aug. 14. 17:55
 3/5 anonim ***** válasza:
Van valami változás?
2022. aug. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy kiléptetett a Moly? Akkor nincs csillagozási lehetőség, ha nem vagy belépve.
2022. aug. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Be voltam jelentkezve, mégis eltűnt az összes csillag, így, aki csupán csillagosan értékelt, nálam teljesen üres rubrikával jelent meg.

Tegnap estére, ahogy ránéztem az oldalra, az értékeléseknél már láttam a csillag-értékeket, viszont a könyvek adatlapján, a cím alatt lévő skála még mindig láthatatlan volt - nem tudtam csillagozni az általam olvasott könyvet.

Most viszont, hogy felnéztem az oldalra, úgy fest, visszaállt a rend. Már minden felületen látni a csillagokat. Fogalmam sincs, miféle technikai baki okozhatta ezt az anomáliát, mert ilyen drasztikus elváltozáshoz még nem volt szerencsém. :S Végül nem írtam a staffnak, mert tegnap estére már észleltem, hogy kezd visszaállni a rend. Bármi is volt a gond, felfigyelhettek rá, és úgy tűnik, mostanra helyreállították. Furcsa.

2022. aug. 16. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!