Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a véleményetek a zsákbamacs...

Mi a véleményetek a zsákbamacskákról?

Figyelt kérdés
Elsősorban a maxim és Alexandra zsákbamacskáira gondolok. Megéri megvenni? A Z Alexandránál mi a különbség az ifjúsági és felnőtt csomag könyvei között? Az ifjúsági könyvek kb hány éveseknek íródott? Melyik zsákbamacskával mennyire voltatok elégedettek?

2022. aug. 24. 14:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A nagy botrány óta elvből nem veszek az Alexandrától semmit, de előtte (tehát évekkel ez előtt) volt pár zsákbamacskám onnan. Volt, ami tetszett, de általában az a benyomásom, hogy főleg az okkal nem népszerű könyveket próbálják meg így elsózni.
2022. aug. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Fárasztó96 ***** válasza:
100%
#1 mi volt az a botrány? Privátban is megirhatod.
2022. szept. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem Moobiuson (elvileg ugyanaz a cég) volt Európa Kiadós zsákbamacskám kétszer is, eléggé változatos műfajokat raktak bele. Egyik könyv egy Alice Walker regény, nagyon megosztó és nagyon szörnyű a témája viszont zseniálisan van megírva és kb. napi szinten eszembe jut. Másik ami nagyon tetszett az egy krimi volt ami kissé ponyvásan volt megírva, viszont maga a sztori nagyon ötletes volt, a krimi része is jól volt megírva, ezentúl a szeretetéhséges, falásrohamos témát nagyon őszintén dolgozta fel és erre a könyvre is sokat gondolok mert nagyon el volt találva. Többi zsákbamacskás könyv vagy szintén érdekes/szépirodalmi mű volt (némelyik már megvolt és odaadtam valakinek, pl. Bret Easton Ellis egyik könyvét), vagy érdekes ötletnek tűnik de még nem olvastam el. Azt is lehet csinálni, hogy haverokkal összefogsz és elosztjátok egymás között, például volt olyan regény ami engem nem fogott meg téma szempontjából sem, de egyik barátomnak adtam ajándékba és ő értékelte is.
2023. júl. 28. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Van, aki szereti az élmény meg a random olvasnivaló miatt, én szívesebben veszek ebből a pénzből olyan könyvet, amit tudom, hogy szeretni fogok és biztos nem adok el.

Különben megvan az esély rá, hogy lesz egy kupac könyvem, amit el sem olvasok...

2023. júl. 29. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!