Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Antikváriumban az összes...

Antikváriumban az összes könyv használt, vagy van vadiúj is?

Figyelt kérdés

2022. aug. 30. 09:14
 1/7 A kérdező kommentje:
Új könyv ezt nem fogadta el kulcs szónak.
2022. aug. 30. 09:15
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Pont tegnap vásároltam ÚJ könyveket online antikváriumban, szóval lehet. De nem volt könnyű megtalálni, az állapotszűrő inkább nem működött, mint igen. Sőt a szűrő úgy általában elég furcsán működött.
2022. aug. 30. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Vásárlást személyesen gondolom.

Daneille Steel könyveket szeretnék venni, amit nem mostanában írt, hanem régen.

2022. aug. 30. 10:13
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Elméletileg lehet új is, pl valaki kap ajándékba könyveket amik nem érdeklik, és bevágja az antikváriumba, de ez nagyon ritka. (Plusz a vásárlók összefogdossák, tehát már csak azért sem fog teljesen újnak hatni.)
2022. aug. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én találtam már új,tökéletes állapotú könyvet, meg természetesen ennek ellentétjét is. Szóval van, csak ki kell fogni. De amiatt, amit a 4-es is írt, kevésbé jellemző, viszont sok lehet az "újszerű" könyv, ami lehet kicsit tapicskolt, de amúgy ép, ha olyan a borítója, meg is lehet tisztítani, és a lapjai hibátlanok, legfeljebb enyhén sárgultak. Kérdés persze, hogy az ember mit keres, de sokkal érdemesebb inkább akkor Danielle Steel könyveire rámenni, és ott kiadja az állapotát is, legalábbis az antikvarium.hu.
2022. szept. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én sokat vásárolok antikváriumokból, rengetegszer hibátlan, vadi újnak tűnő könyvekbe futok bele. Ami lehet hogy használt, de 1-2 eseten kívül többször biztos nem volt olvasva, annyira jól néznek ki.
2022. szept. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem antikváriuma válogatja. Voltam olyan antikváriumban, ahol volt mindig 1-2 újabb könyv, mert nagyker áron be tudták szerezni, és még így is olcsóbban árusítani, mint a nagy könyvesboltláncok.
2022. szept. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!