Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Csak szerintem egészségtelen...

Csak szerintem egészségtelen Leiner Laura könyveinek ilyen szintű istenítése?

Figyelt kérdés

[link]

Csak egy példa...szóval aki nem szereti a könyveit, az dögöljön meg



2022. szept. 5. 18:52
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Leiner Laura könyveit elsősorban kis tinilányok olvassák, náluk mondhatni természetes a túlzott rajongás valami iránt. Ne aggódj, nincs ebben semmi, majd kinövik.
2022. szept. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Tiniknél mindenféle túlzott rajongás belefér, a leghíresebb sorozata meg ugye a "Szent Johanna Gimi". Hát a Justin Bieber körül is milyen hype volt régen (talán most is?). Egészségtelennek persze lehet mondani, minden életkorban, de a kistinik túlnyomó többsége azért idővel kinövi.
2022. szept. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
57%

ez csak vicc

amúgy nem csak fiatal tinik olvassák.

2022. szept. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Leiner Laura IOV sorozatát nagyon megkedveltem. A tinilányom ajánlotta a könyvet, és elég sok idő kellett, hogy rászánjam magam a kezdésre. Nem bántam meg, nagyon tetszett, sokszor nevettem rajta. Azóta kicsit nyitottabb vagyok az ilyen felkapott könyvek iránt 🙂
2022. okt. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%
Ilyen és hasonló jellegű mém - ugyanezzel a képsorral, vagy egy teljesen másik képpel - gyakorlatilag minden sorozat, film, játék, nagyobb könyv kapcsán született már, ha magyarul nem is mindig, angolul biztosan. Nem kell túlreagálni a mémeket. Viccek. Valaki érti, valaki nem, valaki érti, de nem szereti. Ennyi. Az ilyen jellegűeket én sem kedvelem, nem az én humorom, meg szerintem idétlen, de főleg fiatal gyerekek csinálnak ilyeneket.
2022. okt. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Hármasnak igaza van, hogy már nem csak tinik olvassák. Elég abba is belegondolni, ha valaki régen tiniként kezdte olvasni és azóta felnőtt. Én 34 éves fiúként rajongok a könyveiért és nem vagyok egyedül.
2022. okt. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%
Szerintem sem csak tinilányok olvassák Leiner Lura könyveit. Én is rajongok Laura könyviért már legaláb 7 éve
2022. okt. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
88%
Igazából lényegtelen a kérdés szempontjából, hogy kik olvassák meg ki a célközönség, ilyen mémeket azért általában tinik szoktak létrehozni. Biztos vannak nagyon unatkozó dolgozó felnőttek is, akik ilyen tartalmat szerkesztenek, de azért kisebb százalék a tanuló diákokhoz képest. Az első kettő komment is elsősorban erre utalt, hogy ilyen mémeket azért jellemzően inkább a tiniközönsége készít. De ahogy utalt rá a kettes, ilyen mém gyakorlatilag minden favorizált dologgal kapcsolatban előbb-utóbb szembejön az emberrel, ha böngészi a mémoldalakat.
2022. okt. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Én is nagyon szeretem Leiner Laura könyveit. És "kistini" vagyok, de ez nem kinövés kérdése a könyvei nagyon jók és megfogják az embert. Anyukám is olvasta az SZJG 1. kötetét neki is tettszett.
2022. nov. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Leiner laura egy megcsinalt író, ezért sikeres.

Szokincs sajnos átlag, de nem atlag alatti.

Bemondtak a tévében hogy jó, akkor biztos jó 😂😂😂😂

2022. dec. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!