Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A vámpir akadémia könyveknek...

A vámpir akadémia könyveknek mi lett a vége?

Figyelt kérdés

Addig olvastam

Spoiler

Higy dimitrij striga lesz és rose elmegy megolni őt oroszországba az érdekelne igazábol hohy ki kivel jön össze meg hogy ki hal meg


2022. szept. 19. 20:51
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Olvasd el akkor. Jó sorozat.
2022. szept. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mar sokszor probaltam vegig olvasni de valahohy mindig bele untam mégis érdekel a vége
2022. szept. 19. 23:15
 3/3 anonim ***** válasza:

Lissa visszaváltoztatja Dmitrijt, aki ezért hódolattal van iránta, Rose-t viszont észre sem veszi, hiszen ő már Adriannel kavar, és inkább egy Natasa nevű mora nemessel jön össze. Rose persze Dmitrij után vágyakozik, de ha már ő Natasával van, marad Adriannel. A királynőt meggyilkolják, Rose-t vádolják, halálra ítélik, később kiderül, hogy Natasa a gyilkos, Rose-ra pedig azért terelte a gyanút, mert félt, hogy Dmitrij még visszatérne hozzá. Rose előbb jön újra össze Dmitrijjel, mint hogy szakíthatna Adriannel, ez elég kínos, Lissa meg Christiannal.

Tíz éve olvastam, ha kimaradt valami lényeges, vagy rosszul emlékszem, szóljatok. Te csináltad ám jól, kérdező, a harmadik kötet volt a csúcs, ott kellett volna abbahagyni, csak hát kíváncsi voltam én is. Hiába a pörgős cselekmény, untam a sok életszerűtlenség miatt, a cselekményvezérelt karaktermódosításokert is haragudtam.

2022. szept. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!