Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudnátok nekem segíteni? Egy...

Dr.Cates kérdése:

Tudnátok nekem segíteni? Egy régi könyvet keresek még 2013 Ulpius-ház kiadója adta ki. Erotikus tartalmú. Hasonló volt a borítója mint a "Rossz ágy, jó pasi" című könyvnek.

Figyelt kérdés

A történetében pedig ha jól emlékszek akkor egy esküvőn játszódott. A csajszinak meg a fiúnak egy szobában kellet aludniuk ami az egyik nászutas lakosztály volt szív alakú ággyal. Nem csípték egymást.

Tudom kevés infó így de már jó rég keresem a könyvet és nem találom. Esetleg ha valaki emlékszik a címére azért nagyon hálás lennék mert nagyon tetszett a könyv.

Előre is köszi.



2022. szept. 25. 13:17
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha borító alapján felismered, nézd végig a molyon a kiadványaikat, itt kezdd, ha a 2013 biztos: [link]

vagy itt vannak a kiadó 'erotikus' címkét viselő könyvei: [link] (ez nem valami komoly szűkítés, a könyveik többsége ilyen vokt :D)

2022. szept. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!