Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Sok könyvet eladni egyben?

Sok könyvet eladni egyben?

Figyelt kérdés
Van kb 50-60 olyan könyvem,ami nem kell. Ezek mind olyan könyvek,amiket manapság olvasnak,nem régi poros,kutyát nem érdeklő darabok (pár cím érzékeltetésül: Örökölt sors,Mielőtt a kávé kihűl,puszi Erzsi,Hogyan szeretsz? Stb.) Mi lenne a jó módszer eladni? Két kisgyerek (az egyik pár hónapos) mellett se időm se kedvem egyesével eladogatni,ráadásul vidéken lakom. A hely viszont kellene, nemrég költöztünk egy praktikus,ugyanakkor ahhoz elég kicsi házba,hogy ennyi könyv csak úgy foglalja a helyet. Az antikvárium.hu-n láttam,hogy lehet könyvvel fizetni,én viszont nem tervezek a közeljövőben ennyi könyvet venni,inkább pénzt szeretnék értük. Valami ötlet?

2022. nov. 22. 19:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy az antikvárium felvásásrolhatná, egy mennyiség és érték felett ki is megy érte, de nevetségesen olcsón. Magadnak kell intézned. Facebook csoportokba posztolhatod ki, hogy postázod előre utalás esetén. Csak ezzel is a postára kell járnod, a csomagolást meg nem tudom ott el lehet-e intézni (nem járok postára :D ). Annyit tudsz még kiírni, hogy aki több könyvet is választ, az a teljes összegből kap könyvenként 5-10% stb. kedvezményt. Mindig újítsd meg a posztot, ha összegyűlik pár rendelés 1-2 nap alatt, akkor nagyobb csomagokkal tudod feladni, nem rendelésenként kell járni. Ennél jobb lehetőséged szerintem nincs.
2022. nov. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
37%

"Örökölt sors,Mielőtt a kávé kihűl,puszi Erzsi,Hogyan szeretsz? "


még csak nem is hallottam róluk

2022. nov. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Pedig felkapottabbak az utóbbi időben. Mielőtt a kávé kihűl c. könyvről már annyi ajánlót láttam, hogy már felvettem a listára. Az Örökölt sors meg témájában is nagyon érdekes és sokat reklámozzák, előadásokat is tartanak/tartottak a jelenség kapcsán.
2022. nov. 23. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!