Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Fanfiction írás, de nem jön...

Fanfiction írás, de nem jön össze az eleje?

Figyelt kérdés
Írok egyet és az elején kívül minden megvan fejben, de az valahogy nem jön, úgy érzem nem készült még el úgymond. Úgy voltam vele hogy akkor hagyom az egészet de ( 3 szakaszokra tervezem) a közepe és a vége tökéletesen megvannak bennem és nyugodni sem hagynak. Voltatok már úgy hogy az eleje csak a végén jött össze? Vagy egyszerűen hagynom kéne ezt, mert nem jön össze? Első komolyabb próbálkozás.

2022. nov. 22. 22:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Régebben volt olyan gondom, hogy nem tudtam a sztorit elkezdeni, később pedig befejezni.

Most már tudom kezelni mindkettőt.

Talán segíthetek.

2022. nov. 23. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kezd el,akkor a közepétől írd le elsőnek vázlatban a cselekményt így jobban összefog állni a dolog és meglesz az eleje is idővel
2022. nov. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem kell sorrendben írnod. Akár az utolsó fejezetet is megírhatod elsőnek, ha úgy akarod. Kezdd el onnan, ahonnan már van ötleted, aztán majd ha megírtad a sztorit (vagy akár útközben valahol), rá fogsz jönni, hogyan írd meg az elejét.
2022. nov. 25. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!