Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Leiner Laurának miért nem...

Leiner Laurának miért nem jelenik meg új könyve? Miért a régi könyveit jelenteti meg?

Figyelt kérdés

Félreértés ne essék, nagyon azeretem Laurát és a Könyveit, de már egy éve nem jelent meg semmi új könyve vagy ha igen azok felnőtteknek szólnak inkább mert elvontabbak..

Azt is értem hogy infláció van, sok időbe telik a könyvkiadás, de szerintem az olvasók megérdemelnék az új könyveket. És őszintén az emberek többségét jobban érdekelnék a szokásos Leiner Laura könyvek, mint az újféle borítók🙃



2022. dec. 17. 15:10
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Félévente jön ki új könyve, az egyaltalán nem kevés, instagrammon és facebookon is gyakran beszámol erről, illetve ha követed akkor azt is tudod, hogy valószínűleg még nyár előtt megjelenik a legújabb sorozata első része, ami valószínűleg 4 részes mindenféleképpen lesz (ha két részből állna dulógiát,, ha pedig három részből állna trilógiá mondott volna) azaz szerintem kicsit folyamatosabban fognak kijönni most a könyvei. Egyébként én úgy gondolom inkább legyen összeszedett, igényes a könyve tartalma, borítója, mintha kapnánk 3 könyvet évente rossz történettel és csúnya borítóval.
2023. jan. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
63%
Javítanám az előzőt, egy egy részes könyvet várhatunk tőle, valószínűleg tavasszal
2023. jan. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
77%
11-es vagyok és sorozatot ígért/mondott :)
2023. jan. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

12-es vagyok.

Először igen, de a blogbejegyzésében látható, hogy egy kötetes lesz :)

2023. jan. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Amikor évente húzta a versenytábort és újra kiadta a Remeket, az felnőttként engem is idegesített.


Egyébként nincs már saját kiadója a nővérével, átvette őket az Alexandra, és Carta Teen lett az új kiadó neve.


Bejelentett egy sorozatot és egy új szóló könyvet is. Először a sorozatot akarta elkezdeni még előző évben, de ismeretlen körülményből adódóan a szóló jelenik meg tavasszal.

2023. jan. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Április 26.-án jelenik meg az új szóló könyv: 40 nap nyár címmel. 🦩


És szerintem November körül a sorozat, így be tudja húzni a karácsonyi vásárlásokat.

A sorozatból meg évi 1-2 rész várható.


A miattad említett probléma miatt én azt szoktam csinálni, hogy összevárom az L&L könyveket. Tudom, hogy nehéz. De jól volt pl. az IOV-ot egyben elolvasni, mint várni féléveket a következő megjelenésre.


A következő könyvig nekem még bőven vannak szoló könyvei amit be kell fejeznem, pl.:

- Random (emiatt izgatott vagyok)

- Közhelyek (ezt elkezdtem már egyszer, de annyira más, mint a többi LL, hogy valahogy nem ragadott meg... Aki olvasta: tényleg olyan jó?!)

- Remek 1-2. (annyira tetszik a duplakötetes kiadás 🤩)


Megértem, hogy nehéz várni, de Laurát ismerve azt hiszem megéri majd.

2023. febr. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

16.-nak:

Nem tudom mennyi idős lehetsz, a Közhelyeket elsősorban fiatal felnőtteknek írta, így a tiniket nehezebb vele megfogni, én 14 évesen olvastam először nekem már akkor is nagyon tetszett, ez egy szomorúbb könyv, legalábbis a vége az. Egyébként nagyon sokan úgy gondolják ez a leggyengébb könyve, de nagyon sokan pedig, hogy a legjobb. 50%-50% arányban.

2023. febr. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Lehet hogy kicsit későn írok, de most jelent meg az új könyve, a 40 nyári nap.(vmikor áprilisban jelent meg)
2023. jún. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!