Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Valaki jegyzett már elő...

Valaki jegyzett már elő könyvet pl az antikvarium.hu oldalon vagy a Bookline-nál? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2022. dec. 22. 10:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettőnél jegyeztem már elő könyvet, kaptam emailt, amikor elérhetővé vált. Nem volt probléma.
2022. dec. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, több helyen is.

Kétszer tettek ki egy vadászott könyvemet a Régikönyveken, de aukcióba. Korrektül jött az értesítés, hogy van elérhető példány, hol találom, kikiáltási árral, jelezték ha túl licitáltak.

Az más kérdés, hogy pont azért, mert ritka, negyven felett ért véget a licit, az meg az én költségvetésembe nem fér bele.

2022. dec. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Rendszeresen jegyzek elő közgazdasági, társadalomtudományi témában könyveket, és mindig jön korrekten értesítés (Bookline, antikvárium.hu, regikönyvek), az már más kérdés, hogy ilyenkor az eredeti áron párezer forintos könyveket nem adnak 20,000 alatt :DD
2022. dec. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
És kb mennyi idő telik el a könyv előjegyzése és az értesítés között?
2022. dec. 22. 11:34
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

3) Vagyok


Az én eseteben kb 1 hónap és fél év közötti intervallum, de a szórásban persze benne van, hogy van amit évek óta nem nem töltöttek föl.

2022. dec. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

2. vagyok. Meg tudom erősíteni a 3-as válaszolót.

Én tavaly jegyeztettem elő, idén januárban volt egy aukciós feltöltés (45.000,- lett a vége), illetve most novemberben töltöttek fel egy példányt szintén aukcióra, 42000 volt az utolsó licit.

2022. dec. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Jegyeztem már elő. Volt könyv amiről 2 hét után jött az értesítő,hogy találták és volt olyan,hogy majdnem 1 év után jött az értesités,addigra el is felejtettem,hogy kellett az a könyv.
2022. dec. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
78%
Olyat nem lehet megválaszolni, mennyi idő telik el... Majd amikor az a könyv befut. Nullától ezer évig bármennyi lehet. Én az antikváriumban jegyzek elő több könyvet, jön az értesítő, amikor jöhet, amikor beesett egy könyv.
2022. dec. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kettes és hármas!


Írhatok nektek privát üzenetet? Én is gyűjtöm a könyveket.

2023. febr. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Van, ami esélytelen, és évek óta várom. Volt olyan, ami egy hét múlva, más könyv két év múlva került elő. És van, ami árverésen kerül elő, és meg tudom szerezni, de gyakoribb, hogy felverik az árát.
2023. febr. 26. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!