Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi az a könyv ami megváltoztat...

Mi az a könyv ami megváltoztatta egy kicsit is az életetek? Az utóbbi időben jöttem rá, hogy nem rendelkezem kellő önismerettel, és nincsen egy egészséges önérzetem. Szívesen fogadok önfejlesztő könyveket.

Figyelt kérdés
Ezen kívűl bármilyen olyan könyvet szívesen olvasnék amit tudományos kutatásokra alapozva az élet dolgaira mutat rá, esetleg olyan tapasztalatok az életben, amik segíthetnek azt útkeresésben illetve egyfajta mankóként szolgálhatnak az életben.

2022. dec. 23. 20:51
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Carlos Castaneda könyvek
2022. dec. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%

Félelem, szorongás, pánik - Hogyan találjuk meg a kiutat?

Dr. Belső Nóra

2022. dec. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
63%

Én 9. osztályos koromban olvastam el a Szendrei Ádám Gazdagodj boldogan könyvét, egy youtube hirdetésben láttam. Akkoriban nem tudtam, hogy mit csináljak a jövőmmel, mivel foglalkozzak.

Nem vártam sokat, de pozitívan csalódtam. Nem tudom, hogy ez másnak is tetszene-e, de nekem akkoriban pont erre volt szükségem. Egy mondatra most is emlékszem: A tanulás a legjobb befektetés.

És most 12.-es vagyok és orvosira készülök. Motivált, hitet adott abban, hogy ha kitűzök egy célt, és abba energiát fektetek, annak meg lesz az eredménye. Ebben a hitben készülök a májusi érettségire is.

2022. dec. 24. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%
Nagyon-nagyon ajánlom Viktor Frankl: Mégis mondj igent az életre! című könyvét.
2022. dec. 24. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%

Orwell: 1984.

Azóta máshogy nézek a világra.

2022. dec. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
61%
A Gyűrűk Ura könyvek rám elég nagy hatással voltak. Az a rengeteg munka amit Tolkien belerakott a világába és történeteibe egyszerüen lenyűgöző volt a számomra. Azóta máshogy tekintek az írásra és gondolkozok is rajta hogy esetleg én is megpróbáljam a jövőben.
2022. dec. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
52%
Ryan Holiday: Az akadály maga az út
2022. dec. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Paul Brunton Az Önvaló Bölcsessége
2022. dec. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Szia!


Nekem ez a könyv volt az, érdemes elolvasni:

[link]

2023. szept. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!