Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hány része van Az éjszaka...

Hány része van Az éjszaka háza c. könyvsorozatnak? és h jönnek egymás után a részek?

Figyelt kérdés

és méh szeretném ha leírnátok a véleményeteket (de léccci ne áruljatok el semmi konkrétat mert már olvastam róla olvasói véleményeket de ott a legelsőnél lelőtték az egyik fontos történést)

köszönöm:)


2010. okt. 2. 10:13
 1/8 anonim ***** válasza:
nagyon érdekes a könyv, igaz hogy még nem olvastam, de egyik bnőm szerkeszti a magyar fordítást, és sokat mesél róla mindig. szóval szerintem mindegyik része nagyon jó!
2010. okt. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi a választ:)
2010. okt. 2. 16:51
 3/8 anonim ***** válasza:

Eddig 3 részt olvastam el. Nem is tudom hirtelen, van e több magyar nyelven.

1. Megjelölve

2. Elárulva

3. A kiválasztott

Nekem az első kettő tetszett, a harmadik kevésbé, szerintem ezért nem olvastam tovább. De ki tudja, lehet majd folytatom. :)

Megkérdezhetem mi volt az a fontos történés? csak kíváncsi vagyok. :)

2010. okt. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

hát nem tudom ez melyik részben van de leíták h a csaj majd vámpír lesz.. és lehet h ez nem olyan nagy dolog de én szeretem úgy olvasni a könyveket h fogalmam sincs mi történik majd benne csak ott derül ki:D na de sebaj kibírom:D

am köszi a választ:)

2010. okt. 3. 10:24
 5/8 anonim ***** válasza:

Asszem az első könyvben az első öt oldalban kiderül. :)

De igazad van én sem szeretek úgy olvasni könyveket.

2010. okt. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
tényleg olyan hamar:O:O akk jó:D azt hittem h nem az első könyvben lesz. köszi:)
2010. okt. 3. 14:22
 7/8 Nicole_Hikary válasza:

a könyvek így jönnek sorban :

Megjelölve

Elárulva

A Kiválasztott

A Vad

A Préda

Megkísértve

Megperzselve

Ébredés

Elrendelve

Hidden(ennek nem tudom mi a magyar címe)

Ha jól tudom 2012-ben a 10. kötet is megjelent.

Én mondjuk még csak a nyolcadik kötetig olvastam,szóval erről tudok mondani valamicskét.

Spoilerezni utálok,de nem derül ki minden az első kötetben, mindegyik részében van valami érdekes vagy épp meglepő dolog.

Összességében nem rossz könyvsorozat a szereplők többnyire szerethetők,de néhol a történet maga is sablonos.

2014. máj. 23. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
A Hidden magyar címe:Menedék
2015. aug. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!