Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Számotokra melyik könyvsorozat...

Számotokra melyik könyvsorozat lett kiábrándító azzal hogy nem fejezték be amikor kellett volna?

Figyelt kérdés
Én most leginkább Rick Riordan "Camp Half Blood" sorozatával vagyok így. A Percy Jackson és az olimposziak-nak megvolt a maga probléméja de azért még elfogadható volt. Viszont a további két sorozat teljesen fölösleges volt.
2023. jan. 5. 13:32
 1/10 harebell ***** válasza:
100%

Az Úr Sötét Anyagai trilógia, az eredeti számomra úgy kerek, ahogy van, az új könyvek színvonalban sem közelítik meg és nem is tesznek hozzá.


Nem tudom, a Cursed Child számít-e, de nagyon nem hiányzott a Harry Potterhez :D Hivatalosan a kánon része, de én nem tekintem annak (ahogy a Legendás lényeket sem).

2023. jan. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ami a Cursed Child-ot illeti. Hát igen, nem tudom ki tudná elhinni Voldemort-ról hogy gyereket csinált Bellatrix Lestrange-el. Nem is lenne oka rá hogy utódot akarjon lévén hogy ő azt tervezte hogy örökéletű lesz és ő fog uralkodni örökké. Plusz elég erősen kétlem hogy sötét mágiával létrehozott és igencsak eldeformált nem emberi teste (a könyvben még kevésbe emberibb) fizikailg alkalmas lett volna erre.
2023. jan. 5. 17:27
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Az elátkozott gyermek szerintem is valami borzalom, pedig a HP-t imádom.

Illetve nekem ilyen az Árnyvadász univerzum is. Az utolsó hmm.. sok kötet már túlírt szr.

2023. jan. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
+1 szavazat az Árnyvadász univerzumra. Az első 3 könyv után nem kellett volna folytatni.
2023. jan. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Wilbur Smithtől A folyó istene. Az első könyv egész jó, a második még elmegy, onnantól kezdve exponenciálisan egyre szarabb.
2023. jan. 12. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Jók és rosszak iskolája, de lehet, hogy csak felnőttem.

A Harry Potter nem, mert a Cursed Child-nak nem vagyok hajlandó elismerni a létezését.

2023. ápr. 10. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szintén Wilbur Smith A folyó istene és nekem is csak az első két rész tetszett.

Sajnos Robert Merle Francia história sorozata is ilyen. Az első 6 rész zseniális, utána érezhetően gyengébb lett, az utolsó 2-3 rész pedig olyan, mintha egy történelemkönyvet olvasnék.

2023. ápr. 10. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
A Cursed Child-nak elég könnyű ignorálni a létezését lévén hogy elég sok ellentmondás van benne. Például az időnyerő nem képes éveket vissza menni az időben és nem képes új idővonalat létrehozni, de a Cursed Child-ban ezt ignorálták.
2023. ápr. 10. 08:22
 9/10 anonim ***** válasza:
Warrior Cats. Az első 6 könyv (talán max az első 12) elég lett volna. Azok még élvezhetően és realisztikusan meg voltak írva. A valóságban már 40-50 könyvnél tartanak és egy siralmas katyvasz lett az egész.
2023. ápr. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 NTBS ***** válasza:
0%
Szinte az összes.
2023. ápr. 10. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!