Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mit olvassak Percy Jackson után?

Mit olvassak Percy Jackson után?

Figyelt kérdés
Az olimposziak és az olimposz hőseit olvastam és az apollón próbáit is. A görög istenes és hősöset is. Nem tudom mit kéne olvasni. Tudnátok segíteni?

2023. jan. 8. 12:37
 1/4 anonim válasza:
66%

Ugyanúgy Riordantől? Mert akkor Kane krónikák trilógia, vagy ha valamennyire tudsz angolul, akkor a Magnus Chase trilógia :) Én az utóbbbit nagyon szerettem, kár hogy nincsen lefordítva.


Ha más íróra gondolsz, akkor görög mitológia témában ott vannak Madeline Miller könyvei. Illetve Riordan támogat több kisebb írót akik más mitológiákról írnak, "Riordan presents" az összefoglaló nevük, viszont nem tudom, ezek közül bármelyik le lett-e fordítva.

2023. jan. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
55%

Wattpadon van egy Magnus Chase 1 fordítás, de szerintem még nincs teljesen kész.


Felvér akták most jött ki magyarul, ez 3 novellát tartalmaz, a 4.-5. Pj között játszódik. Van egy Félvérek és Mágusok című könyv is, ahol a Kane testvérekkel együtt harcolnak 3 novellában, ez az olimposz vére és az apollón próbái között játszódik.


Már említettem a Wattpadot, ott is érdemes körbenézni, vannak nagyon jó fanfictionok, headcanonok és vicckönyvek.


Néhány ajánlás:

Hesztia16: Olimposz Hősei fanfiction.

Ez az Olimposz vére után játszódik, a 7ek plusz még nehányuk egy iskolába járnak, nekem ez az egyik kedvencem.


Szintén Hesztia16: Rabszolga.

Ókori görögöknél egy női rabszolga a királyiudvarban, ezt is nagyon szeretem.

Ez a két könyv nem kapott rendes lezárást, de van végúk, be vannak fejezve


Burgonya_book: PJO/HOO fanjóságok. Vicckönyv+headcanonok.


Burgonya_book: Már minden rendben.

Percabeth könyv, nincs semmi nagy ellenség, csak vannak és próbálnak normálisan élni, és maguk mögött hagyni a traumákat.


aBika: Percy Jacksonos hülyeségeim, vicceim

Vicc könyv, ezt is nagyon szeretem

2023. jan. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Grifflovasok trilógia hasonló témájú.
2023. jan. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
2es vagyok, most jutott eszembe: Michel Vey sorozat. Hangulatban nagyon hasonló
2023. jan. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!