Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Prokopenko miért halt meg...

Prokopenko miért halt meg miután Kavinsky öngyilkos lett?

Figyelt kérdés
Mikor Niall Lynchet megölték minden "teremtménye" álomba merült. Amikor viszont Kavinsky meghalt Prokopenko is meghalt. De akkor nem kellett volna neki is álomba merülnie? Vagy ahhoz vot köze hogy ő magát ölte meg? Még most kezdem a 4.könyvet ha spoileres ne írjátok le kérlek!🙏

#The raven cycle
2023. jan. 14. 09:50
 1/4 TR75 ***** válasza:
78%
Neked ne spoilerezzen senki, de te a kérdésben gond nélkül azt teszed? :-DDDD
2023. jan. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Majdnem 10 éves könyvsorozat de én még most jutottam oda hogy elolvassam. Szerintem nincs is meg magyarul. Nem hiszem hogy olyan sokan olvasnának itt angolul könyveket azért kérdeztem
2023. jan. 14. 11:22
 3/4 anonim ***** válasza:
49%

Azért a kérdésbe beleírhattad volna, hogy melyik sorozat spoilere. Mert amíg nem olvassa el az ember, addig nem tudja meg, ez melyik sorozat, de ha meg elolvasta, akkor meg már mindegy, el lett spoilerezve.


Szóval nem ez volt életed legokosabb pillanata...

2023. jan. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szerintem meg pont ha beleírom hogy melyik könyvsorozat akkor spoilereztem volna el. Így csak 2 karakter nevet írtam ki senkinek fogalma nincs miről van szó, csak ha már olvasta. Egyébként meg az egyik halál már megtörtént eset benne eleve úgy kezdődik a könyv. A másik meg a második könyvben van benne ami tényleg 10 éve jött ki. Azért gondolom hogy a Harry Potterhez se kéne már spoilert kiírni ennyi év távlatából..
2023. jan. 14. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!