Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Van Budapesten olyan könyvtár...

Van Budapesten olyan könyvtár ahol több angol nyelvű könyv is van?

Figyelt kérdés
Te hol szoktátok könyvtárból kivenni az idegen nyelvű könyveket? (Nem klasszikusokra gondolok, hanem főleg YA, fantasy és hasonló könyvekre)

2023. febr. 17. 23:49
 1/9 A kérdező kommentje:
Vagy ha nincs ilyen akkor hol lehet normális áron venni angol könyveket? xd
2023. febr. 17. 23:55
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Például a központi Szabó Ervin.
2023. febr. 18. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

[link]


Meg antikváriumok, könyvcsereberék, stb.

2023. febr. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
E-book felhozatal nagyon jó angol nyelven. Pl Apple saját e-book alkalmazásában két kattintással lehet venni és sokszor van ami pl ingyenes. Amazon is tele van.
2023. febr. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A Szabó Ervin Központi Könyvtárban elég sok ilyet találsz. Amikor utoljára ott jártam, egy fél emeletet töltött meg az idegennyelvű szórakoztató/ifjúsági irodalom.
2023. febr. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Budapesten minden van. :)


A hozzád legközelebbi, kerületi könyvtárban már voltál? Ha az ottaniakat már mind kiolvastad, nézz körül a következő legközelebbiben, stb.

2023. febr. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Amazonon, például.
2023. febr. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én a 90-esekben a Kiskörútra jártam időnként, van ott pár antikvárium (pont kettő, ebből a szempontból, a Honterus és a Big Központi), amelyekben voltak - számomra - jó könyvek, vettem vagy 400-at egy évtized alatt. Aztán elkezdett szegényedni a választék (lehet, hogy az általam vett 400 könyv hiányzott a körforgásból :D ), de nyilván még érdemes legalább egyszer benézni ezekbe.
2023. febr. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
78%
A FSZEK központi és némelyik fiókkönyvtárában meglepően sok viszonylag friss angol nyelvű könyvet lehet találni. Van egy idegennyelvű könyvtár is az 5. kerületben, de azt nem tudom, hogy ott milyen a kínálat. Egy próbát megérhet. (Országos Idegennyelvű Könyvtár)
2023. febr. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!