Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Budapesten a Hősök teréhez...

Budapesten a Hősök teréhez vagy a Keletihez közel milyen könyvtárak vannak?

Figyelt kérdés

Amik lehetőleg nagyobbak, nem ilyen kis "lyuk" (ahol én lakom, ott csak ilyen van, alig lehet bent megmozdulni:c).


Szeptembertől suli után szeretnék majd könyvtárba járni, akár tanulni, akár olvasni. Hallottam, hogy fizetni kell tagságot (?), és regisztrálni kell. Ez általában mennyibe fáj mondjuk egy évre? Regisztráció nélkül is járhatok oda (akár heti háromszor), vagy azt úgy nem igazán illene?



2019. aug. 26. 20:46
 1/3 anonim ***** válasza:

FSZEK könyvtárai van Budapesten.


1073, Kertész utca 15 (Blaha és Oktogon között félúton)

1074, Rottenbiller utca 10. (két utcányira a Keletitől)

1134, Lehel utca 31. (Hősök terétől trolival kb. 3 perc)


Árak: [link]

2019. aug. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A Keletitől pár megálló a 4-es metróval a központi könyvtár (Szabó Ervin tér 1.), ez elég nagy, több emelete is van, és mindenhol vannak helyek ahova le tudsz ülni, sokan szoktak ott tanulni is.

Minden kerületben vannak tagkönyvtárai, ezek kisebbek, de azért egyik se esik a "lyuk" kategóriába - legalábbis azok biztosan nem, ahol én eddig voltam.

A beiratkozásról itt tudsz bővebben olvasni: [link]

Egyébként ha még nem vagy 16, akkor ingyenes, utána valamennyit kell fizetni, de most hirtelen nem tudom, hogy mennyit.

2019. aug. 30. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

#2 vagyok, most látom, hogy az első válaszoló linkelte az árkat :D

Annyit még hozzátennék, hogy van diákkedvezmény, úgy feleannyiba kerül a tagdíj, szóval érdemes igénybe venni.

2019. aug. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!