Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyik a legjobb Leiner Laura...

Melyik a legjobb Leiner Laura karakter?

Figyelt kérdés

Most speciel csak a főszereplőkre gondolok, mint Reni, Lia, Beki, Zsófi, Hanna, Sára, szóval értitek. A főszereplő lányra.


Szerintetek melyik a legmélyebb karakter, aminek tényleg van személyisége, és érző embernek tűnik és nem csak egy droidnak 😂

Szerintem Sára és Hanna a legjobb karakterek, mert van múltjuk, ebből kifolyólag egy személyiségük és világnézetük, aminek szerepe van a sztoriban. Tehát nem csak úgy történnek velük a dolgok, hanem látszik, hogy a személyiségük és a döntéseik alakítják.


Hanna és Sára közül pedig nekem Sára szimpibb, mert vele lehet a legjobban azonosulni.


Vagy pl Beki, a Bexiből. Ő is egész jó karakter, csak mindig ő a jó, ő az okos, aki mindig tudja mit kell tenni. Tehát néha úgy van beállítva, mintha mindenkinél jobb lenne. Az a sok ömlengés arról hogy ő mennyire más mint a többi lány, és a többi előadó eladja magát, csak ő nem.

Tehát végülis Beki nem egy rossz karakter, csak túl tökéletesnek van beállítva, ami nagyon nem realisztikus.


Reni meg abszolút egysíkú, szürke karakter. Alig tudunk róla valamit azon kívül, hogy szeret olvasni és szereti a Beatlest. És felszínesnek is tűnik néha. Corteznél többször hangsúlyozza ki, hogy helyes és menő, mint hogy a valódi értékeire koncentrálna. De viszont tetszik benne, hogy nem olvad be a tömegbe csak azért hogy befogadják, tehát továbbra is olvas sorozatnézés helyett, kiáll a barátai mellett, nem hagyja ott őket a "menők" miatt. Szóval ez pozitívum benne.


Zsófit a bábelből nem tudtuk igazán megismerni, de benne is idegesített az az "én nem olyan vagyok mint a többi lány" hozzáállás. De amúgy meg tetszik a karaktere, az a szétszórt, összevissza beszélő, kaotikus személyisége valószerűnek tűnik, és lehet vele azonosulni (legalábbis én tudok 😀)



Lia személyiségét is alig ismertük meg, bár Leiner Laura nagyon jól ír, de egy éjszaka alatt nehéz bemutatni egy karaktert teljesen.



Szóval ha sorba kéne rendezni akkor

1. Sára

2. Hanna

3. Zsófi

4. Beki

5. Lia

6. Reni


Nektek mi lenne a sorrend, és miért?



2023. febr. 19. 09:40
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Sára>Zsófi>Reni>Hanna>Lia
2023. márc. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:
100%

Sára

Reni

Hanna

Neki

Zsófi

Lia

2023. ápr. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim válasza:
100%
Zsófi>Hanna>Reni>Lia>Sára>Bexi
2023. ápr. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 Milly vagyok ***** válasza:
100%
Nekem Sára a favorit
2023. ápr. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
91%
Hanna és Sára. Nekem Hanna volt a kedvencem meg a könyvei közül is a két IOV trilógia volt szerintem a legjobb. Ezek már komolyabban voltak, megvolt a humor benne, de komoly mondanivalókat is megfogalmazott. És a két főszereplőnek is volt már rendes személyisége, nem csak olyan robot szerű kitalált tipikus lányregény főszereplők voltak.
2023. máj. 3. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Sára>Zoé>Beki>Hanna>Zsófi>Emma>Linda>Lia>Reni

Meg Körte karaktere még nagy kedvenc számomra.

2023. máj. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
100%
Nekem Bexi és Sára a kedvenceim, a fiúk közül Márk, Zsolti és Rajmund
2023. aug. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az első Hanna mert vele tudtam a legjobban azonosulni, a második Sára, a harmadik Bexi, a negyedik Reni, az ötödik Lia, a hatodik pedig Zsófi, ez csak az én véleményem.
2023. aug. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 Szjger_IluvMáday válasza:

Beki

Hanna

Zoé (40 nyári nap)

Reni

Zsófi

Sára

2023. aug. 27. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Sára

Zsófi

Lia

Beki

Reni

Hanna

jan. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!