Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Telefonon/tableten olvasás?...

Telefonon/tableten olvasás? Program, olvasó? Hogyan oldjam meg?

Figyelt kérdés

Tehát, a kérdés:

Online le lehet tölteni valami "PDF" -ben bármilyen könyvet, és én telefonon szeretném olvasni. De,

Így jelenik meg: [link]

És én így szeretném: [link]


Mindig nagyítgatni kell, meg minden.

Lehetséges hogy valami programmal (app, konvertálló,) olyanná alakítsa át ahogyan én szeretném?


Rengeteg telefonos appot kipróbáltam már. de csak az egyikben van az amit keresek, az meg nem tetszik. ( [link]



#könyv #pdf #e-book #Könyv olvasás telefonon
2023. febr. 23. 11:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Ne pdf-ben töltsd le, mert az NEM olvasára való.


Ha mondasz konkrét címet, segíthetek is megtalálni rendesen.


Konvertálni lehet, de ha a sortörést rosszul érzékeli, akkor nem vagyunk előrébb. Azt meg megoldani megér egy külön misét.

2023. febr. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
74%
Vedd meg az e-könyvként.
2023. febr. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Köszi!! :)


akkor miben töltsem le ha nem PDF?

És annak is örülnék ha elmondanád a konvertáló nevét, mert nekem jó lenne úgy is


A könyv cím pedig legyen, A ragyogás - Stephen King

2023. febr. 23. 14:55
 4/13 anonim ***** válasza:
77%

Privátban küldtem linket egy könyvgyűjteménnyel. Stephen King-nek külön mappája van a SCI-FI mappában.


Nem tudom, milyen e-book olvasó appot használsz, de a mobi-t s az epub-ot (amik a rendes e-könyv formátumok) szokta olvasni az összes. Én pl ReadEra-t használok.


Ha máshol is meg akarnád nyitni:

Random mobi olvasó böngészőbe:

[link]

Random epub olvasó Chrome-ba: (megj: ha be van kapcsolvaa bővítmény, a Chrome letöltés helyett valószínűleg csak megnyissa benne az epub fájlt)

[link]



De azt hiszem A ragyogás pont mobi.


Ha konvertálni akarsz, én ezt az oldalt szoktam használni, de van ilyen vagy 1001.

[link]


Pdf-ből viszont sokszor körülményes konvertálni, mivel nem mindig ismerik fel automatikusan a konvertálók, hogy az most sor vége vagy bekezdés vége. Arra a szinte teljesen automatikus megoldásom itt van:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__konyvek__11771226..

2023. febr. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy a doc, docx, rtf, txt is folyamatos szöveget eredményez.

Én pdf-ből konvertáláskor az első 2-be szoktam leginkább, mert gyorsan le lehet csekkolni az eredményt, s könnyen javítható is egyúttal. Ha meg nem szándékozol e-book olvasón olvasni, csak telefonon, akkor olvasásra is tökéletesek. Nincs sok értelme még epub-ba konvertálni utánna.

2023. febr. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm!!! Sokat segítettél!

Köszönöm!

és ha majd lesz lehetőségem rá, lesz ebook, vagy könyvben megveszem.

2023. febr. 23. 15:41
 7/13 A kérdező kommentje:
Egyébként ReadEra mellett még az eBoox is nagyon jó (nekem az eBoox jobban tetszik)
2023. febr. 23. 17:10
 8/13 anonim ***** válasza:

A ReadEra-t én is használtam, de leálltam róla, mert állandóan a képembe nyomta a fizetős verzióját. A Librera nevű progira álltam át helyette.


[link]

2023. febr. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Akkor töltsd le mod apk-ben

De nekem még mindig az eBoox a nyerő

2023. febr. 23. 18:11
 10/13 anonim ***** válasza:

#9

Semmi értelme egy akárki által mókolt apk-t letölteni, ha ellenpőrzött alkalmazásboltból is letölthetek olyan progit, ami mindent tud, amit a ReadEra és még többet is, de nincsenek benne a hátrányai.

2023. febr. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!