Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Írtam egy bűnügyi rejtélyes...

Írtam egy bűnügyi rejtélyes thrillert Wattpadon. Nekem miért nem érkeznek szavazatok?

Figyelt kérdés

Felnőtt kategóriába sorolható rövidke történet, de kaptak már mások is szavazatokat hasonló hosszúságú írományra, illetve kommentelni sem kommentel senki. Azt látom, hogy mennyien olvasták el, már ha reális a szám, de a szavazatok mire jók? Valamint szerintetek miért nem kapok semmi visszajelzést? Annyira szörnyű lenne?


Erről van szó, ha bárkit érdekelne:

[link]



2023. márc. 6. 21:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Minden bántás nélkül 3 nap alatt ne várj csodát. Nekem majdnem 1 évembe telt, mire nagy nézettségre tettem szert, kemény hirdetés árán, viszont a kommentek és a csillagok így se reálisak a megtekintéshez mérten.

Gondolom, hirdetni nem hirdeted, ami nagy hiba. A Wattpad algoritmusa messze nem jó.

Egyébként a szem melletti szám nem az emberek számát jelenti, hanem hogy hányszor kattintottak rá a történeted fejezeteire. És a saját kattintásod is számít, még akkor is ha szerkeszted a fejezetet.

2023. márc. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én picit később olvasom és írok rá véleményt. Ha tetszik, folytatom.
2023. márc. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

De csak ha a szavazat a gond, akkor tessék, én nyomok rá. Mit fogsz érni vele? Semmit. :) Te is magadnak be tudod csillagozni, akkor már dupla ennyi lesz. Ettől még értékesebb lesz? Nem.

Később (de inkább holnap) elolvasom az első részt. Kapsz rá véleményt is.

2023. márc. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz képest, hogy a Wattpadra is csak három napja csatlakoztál, egyáltalán nem rosszak az arányok. Hidd el, én hónapokig szenvedtem, hogy elérjem a 100 megtekintést, kb. öt hónap után jött az első szavazat. Türelmesnek kell lenned, és azt se felejtsd el, hogy nem mindenki szeret kommentelni, kezdetben én sem reagáltam sehogy. És fontos tudnod, hogy a Wattpad algoritmusa nem olyan jó, tehát a reakciók hiányából nem lehet arra következtetni, hogy rossz a történet. És ahogy korábban is mondták, hirdess
2023. márc. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a biztató szavakat, azt pedig külön, ha belenéztek. Tudom, hogy nem vagyok egy Moldova és nem is akarok könyvet kiadni, csak azt hittem ezekkel a szavazatokkal előrébb lehet lépni a ranglistán. Fogalmam sem volt, hogy mire jó.

Amúgy azon kívül, hogy néhány ismerősömnek megmutattam, nem igazán tudom, hogy hol lehetne hirdetni. Persze most már itt is kint van, de más ötletem nincs.

2023. márc. 7. 09:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!