Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szoktal olvasni?

Szoktal olvasni?

Figyelt kérdés
Nem reprezentativ kutatast szeretnek az olvasasi szokasokrol. Van e meg egyaltalan ski olvas? Kik ok es mennyit olvasnak? Milyen korosztalyba tartoznakk?

2023. márc. 8. 16:07
A kérdező szavazást indított:
Egyaltalan nem olvasok (35 ev slatt)
Egyaltalan nem olvasok (35 ev folott)
Evente 1-2 kony a maximum amit elolvasok
Rendszeresen olvasok
51 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Vagyunk, nagyon sokan, akik olvasunk.

Sőt, a családban a 17 éves most kapott rá, csak kellett egy olyan könyv, ami magával ragadta. Nekem az a könyv még 3-os koromban jött el, neki most. Van ilyen. Viszont szenvedélyesen olvas, igaz a kötelezőket is beleszámolva, de vezeti a statisztikáját, már 9 könyvön túl van idén.

2023. márc. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
19%
Szokok olvasni hogy bövíccsem a szokincsemet és felyleszem a hejesirási kétségemet.
2023. márc. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 NTBS ***** válasza:
100%
Sokat olvasok.
2023. márc. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hogy ne lenne? Ez buta kérdés. Szerinted senki nem olvas??
2023. márc. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Persze. 14 éves korom óta Az egyik kedvenc hobbim. Minden nap olvasok átlag 2 órát. Havonta 1-2-3 könyvet, attól függ milyen hosszúak. Jelenleg a 6. Könyvemet olvasom idén.

Nem tudom elképzelni az életem könyvek, olvasás nélkül. 37/N

2023. márc. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szoktam. Tavaly augusztus óta folyamatosan olvasok valamit. Azelőtt is olvastam, de nem olyan rendszerességgel mint mostanában. 28/F
2023. márc. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésed itt azért sem lehet reprezentatív, mert egy könyves kategóriába válaszolni elsősorban az olvasók járnak.
2023. márc. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hogy őszinte legyek, inkább írni szeretek, írás az egyik hobbim. Rossz, amit csinálok, de nem zavar. Olvasni már nem annyira szeretek, csak azért mert írtó nehezen értelmezem a cifra szavakat, és nagyon-nagyon lassú olvasó is vagyok. Szóval, azt nem erőltetem, de kb 10 könyvet elolvastam önszántamból. Wattpados irományokat (egyszerűbb nyelvezettel) szívesebben olvasgatok.
2023. márc. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nagyon sokan vannak akik szeretnek olvasni és sokat is olvasnak.

Nézd meg egyszer, mennyien vannak minden évben a nemzetközi könyvhéten vagy a könyvfesztiválon. Gyakorlatilag lépni sem lehet az olvasni szerető emberektől.

2023. márc. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én 13 éves korom óta olvasok, havonta 1 könyvet de néha idő hiányában ez redukálódik.
2023. márc. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!