Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Colleen Hoover:Verity című...

Colleen Hoover:Verity című könyve tényleg annyira elrettentő és durva? Akik olvasták,mi a véleményetek róla? (No spoiler)

Figyelt kérdés

2023. márc. 24. 17:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Unokahúgomnak tetszett, és biztos nem durva, mert nem csípi alapból a horrort.
2023. márc. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
57%
Én nem olvastam, de Kristály Pöttyös könyv, amit a Könyvmolyképző kiadó a "női" pszichothrillerekre akaszt rá. Hogy mitől női, azt nem tudom, talán kimondottan női érzések jelennek meg benne. A pszichothriller műfajában nem horror, annál enyhébb. Szerintem érdemes egyszer nekifutni ennek a műfajnak, hogy lásd, tetszik-e. Ezekben mindig a szereplők mentális állapota, torzulása, gondolatai kerülnek előtérbe, épp ezért számomra egy pszichothriller, pszichohorror mindig is nyomasztóbb volt, mint egy sima thriller vagy horror.
2023. márc. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

2, A Verity attól női pl., hogy erős benne az erotikus vonal is, de nyilván ez nem igaz minden KP könyvre, inkább csak marketing duma ez a női thrilleres dolog. Max annyi, hogy több női író, női szereplő, lelkizösebb párkapcsolati thriller jelenik meg.


Kérdező: ez az a kategória, hogy vagy nagyon szeretni, vagy utálni fogod, kb. a rajongók is így oszlanak meg. Én nem vagyok CoHo rajongó (nagyon nem), de a Verityt szerettem.

Hogy mennyire durva? Vannak benne gyomorforgató részek (már lelki értelemben), én félreraktam egyszer-kétszer, hogy emészteni kell az olvasottakat, de közben meg amúgy olvastatja magát, tudni akarod, hova fut ki a dolog.

Nekem kicsit a Holtodiglan hangulata jutott eszembe, bár itt máshová fut ki a dolog. És nekem azért jött be főleg nagyon, mert a végén olyan duplacsavart dob be, hogy csak kapkodtam a fejem, hogy mit is olvastam eddig?


Szóval szerintem érdemes.

2023. márc. 25. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én olvastam, és nem szeretem az ilyen low culture könyveket, de ezt kifejezetten élveztem. Már nem emlékszem, hogy angolul vagy magyarul olvastam, de olvastatta magát. És nem akarok spoilerezni, de voltak olyan részek benne, amikor majd összeszartam magam. Szóval egyébként egynek elmegy. Olvasd el :)

24/n

2023. márc. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%
Még kriminek sem túl durva. Akik olyan értékeléseket írnak róla, hogy "a legdurvább, legbetegebb, legperverzebb könyv a világon", azok valószínűleg a Szent Johanna Gimi sorozaton kívül még semmi mást nem olvastak.
2023. ápr. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
5, Kész szerencse, hogy nem krimi a könyv...
2023. ápr. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
67%
Nem is azt mondta hogy krimi, hanem hogy annak is gyenge lenne. Igaza van.
2023. ápr. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Nekem nem tetszett
2023. jún. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!