Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a kedvenc fantasy vagy...

Mi a kedvenc fantasy vagy sci-fi könyvetek?

Figyelt kérdés

2023. márc. 29. 21:27
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
SW könyvek, de csak a legendák. Az összes. :)
2023. ápr. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Az SW könyvek engem is érdekelnek, majd mindenképp elolvasok párat. de mi számít legendának és kánonnak?
2023. ápr. 5. 14:33
 13/17 anonim ***** válasza:
Bár nem annyira Scifi, de a közeljövőben játszódik: Adam Brown: A képlet
2023. ápr. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
39%
12: A legendák a disney előtti idővonal. Amikor a disney megvette a jogokat az alap 6 mű kivételével mindent eltörölt és új idővonalat állított fel. Ez a kánon jelenleg. Szerintem a régi idővonal sokkal jobb, mint a disney, de kinek mi.
2023. ápr. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Bár tény h legendákban vannak brutális árú könyvek, illetve jórészét már csak használtan lehet beszerezni, de akkor is megéri. Ez egy hosszú több éves project tud lenni, ha mindent el akarsz olvasni akkor szerintem 5 évre meglesz a terv:D
2023. ápr. 6. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

A sci-fi már untat, elment e kedvem tőle.


Fantasy irodalomból : A Gyűrűk Ura és Tolkien egyéb könyvei, Michael Ende könyvei, A tűz és jég világa sorozat, Harry Potterek.

2023. jún. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Sci-fit nem igazán olvasok

Fantasy: Pratchett könyvek

Sárkánydársa univerzum

2023. júl. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!