Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hány könyvet olvastatok el...

Hány könyvet olvastatok el ebben a hónapban?

Figyelt kérdés

2023. márc. 31. 11:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
5 és fél könyv volt az ehavi. Számszerűleg nem rossz, de én most úgy éreztem, keveset olvastam.
2023. ápr. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Nem eleget (amúgy számszerűen kettőt).

A felnőtt élet egyik nagy rákfenéje, hogy nappal meló van, ahol nem lehet úgy olvasni mint a sulipadban.

2023. ápr. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Ambrose ***** válasza:
Egy kicsit kilógtam a hónapból, mert ma fejeztem be és ezzel együtt négy könyv lett!
2023. ápr. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
27%

Én kb 40 éve nem olvastam könyvet. Soha mem szerettem olvasni.

Ha nagy nehezen mégis, akkor meg mindíg úgy jártam, hogy amikor pl a 10. oldalon jártam, nem tudtam mit olvastam előtte a 9. oldalon.

Így aztán nálam semmi értelme nem volt az olvasásnak.

2023. ápr. 7. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Imádok olvasni,újságot,könyvet egyaránt,ami nálam szakmai "ártalom",mert nyomdában dolgozom,így sok izgalmas könyvhöz ingyen hozzájutok,ami a mai könyvárak miatt nem mellékes!Sajnos elég lassan olvasok ki egy könyvet,mert csak munkába jövet/menet olvasok,ami kb2x15perc,emiatt egy egy könyvet kb másfél hónap alatt olvasok ki.Leginkább a jó kis pszicho thrillerekt szeretem és a zenész életrajzokat/bár ez nem v kérdés,de engem érdekelne,h ki milyen típusú könyveket szeret olvasni?/
2023. ápr. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!