Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Miért ennyire drágák a mesekön...

Miért ennyire drágák a mesekönyvek?

Figyelt kérdés

Gyermekkorom nagy kedvencei a klasszikus Disney mesekönyvek voltak, de már csak pár viseltes példány van meg belőle. Szerettem volna megvenni a lányomnak ugyanazokat a könyveket, amiken én nevelkedtem, de abból a kiadásból (számozott klasszikus Disney mesekönyvek) egy könyvet 10-30 ezer Ft között hirdetnek, a teljes sorozatot pedig több mint 2 millióért árulják.

Ez valami különleges kiadás, azért kerül ennyibe?

A többi kiadásban is ugyanolyan szép, egész lapos ábrák vannak, mint ennél?


Utána rákerestem egy másik régi kedvencemre, az Anna, Peti és Gergő mesekönyvekre és ezeknél is hasonló árakat láttam.

Csak pech, hogy pont ezeket szerettem régen?

Más régi mesekönyveknek nem ennyire horror ára van?



2023. ápr. 9. 13:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
az Anna, Peti és Gergő könyvekből nem lesznek új kiadások, ezért drágák
2023. ápr. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Bartos Erika gyerekei felnőttként nem járulnak hozzá, hogy anyuci kiárusítsa őket, ezért ezeket a könyveket nem adhatják ki újra. Kínaiul korrekt áron kaphatóak, de gondolom, téged ez nemigen vigasztal. ;)
2023. ápr. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Minél ritkább valami, annál többet kérnek érte, a Jedi növendék sorozat ötödik része is horribilis áron megy, még szerencse, hogy én anno még frissként a Tesco-ban pár száz Forintért szereztem be.
2023. ápr. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az APG könyveink szerencsére jó állapotban vannak, arra már csak kíváncsiságból kerestem rá. Inkább a Disney könyvek érdekelnének. Nekünk csak a számozott kiadásokból volt, ezért nem tudom, hogy a többi miben különbözik. Ha tartalmilag nincs különbség a 2 ezer és a 20 ezer forintos könyvek között, akkor inkább az előbbit venném meg, hiszen nem gyűjtők vagyunk, nekünk a tartalom lenne a lényeg.
2023. ápr. 9. 15:39
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs különbség, úgy tudom.
2023. ápr. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!