Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ha olyan könyvet szeretnék...

Ha olyan könyvet szeretnék írni, ami a 80-as és 90-es évekről szól. Minek nézzek utána, hogy elég legyen a könyvhöz?

Figyelt kérdés
Köszönöm szépen a választ!

2023. ápr. 22. 14:01
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
#8 Nem állítottad, hogy tudod, hogy a könyv nem egy műfaj? Igen, én is pontosan ezt mondtam.
2023. ápr. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
11 nem ezt mondtad!!!
2023. ápr. 22. 22:21
 13/17 A kérdező kommentje:
Miért kell neked ezt csinálnod...
2023. ápr. 22. 22:22
 14/17 A kérdező kommentje:
11 amúgy nem erről szól a kérdés, amibe belekezdtél.
2023. ápr. 22. 22:28
 15/17 anonim ***** válasza:
Jézusom, ilyen szövegértéssel ne akarj könyvet írni. Előbb olvass. Sokat. És NE Wattpadon.
2023. ápr. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Utolsó, mert tipikus "mindent jobban tudok" tinilány. Buta, mint a föld, de az egója akkora, mint 6 másiknak.
2023. ápr. 23. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Így elég nehéz válaszolni, mert nem adtál semmi támpontot. Hol játszódik a könyv? A szereplők kik? Mármint átlagos emberek, vagy valamilyen különlegesebb közegben élnek, mozognak? Mit tudom én, mondjuk bűnözők, politikusok, orvosok, zenészek, mezőgazdasági munkások? Vagy teljesen átlagos emberek, átlagos környezetben? Milyen korúak?


Ezeket jó lenne tudni, mert különben hiába mondom, hogy mondjuk nézz utána a 80-as, 90-es évek panel lakásainak berendezésének, ha a te sztorid az alföldi tanyavilágban játszódik, vagy esetleg nem is Magyarországon.

Max annyit tudok látatlanban javasolni, hogy nézz meg jó pár korabeli filmet, sorozatot, akkor kb látványra lesz képed az akkori divatról, stílusról, bár ezeket azért kezelés fenntartásokkal, de kiindulásnak jó lehet. Meg beszélgess olyanokkal, akik akkor voltak gyerekek, fiatalok, felnőttek, attól függően, hogy a szereplőid milyen korúak. Esetleg keress a neten korabeli újságokat, képes magazinokat.

2023. ápr. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!