Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a véleményetek az alábbi...

Mi a véleményetek az alábbi könyvekről?

Figyelt kérdés

Most kezdtem az könyvolvasgatást. Eddig a red white royalbluet olvastam, jelenleg a Mindketten meghalnak a végént olvasom és megvettem a Szerelem képlete és a Szólíts a neveden című könyveket.

Viszont még tavaly nyertem 20.000ft könyvutalványt amiből 13.000 körül még megvan, de nem sokára lejár.


Vannak könyvek amiket láttam, főleg tiktokon, vagy könyves csoportokban és érdekesnek találtam, ebben kérem a segítségeteket, hogy melyikek érik meg a legjobban:


A könyvkötő

Téged kérlek karácsonyra

Ugly love

Achilleus dala

Adél és Alíz

Lolita


De akár más könyvajánlásokat is szívesen fogadok. (Nem szeretem annyira a fantasy és a sci-fi világát (a könyvkötő tudom, hogy egy kicsit az))



#könyv #Lolita #A könyvkötő #Adél és Alíz #Achilleus dala #Téged kérlek karácsonyra
2023. ápr. 22. 20:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ugly love

Achilleus dala

Velünk véget ér

Off-campus sorozat

Stage Dive sorozat

Eszméletlen szerelem

Papír hercegnő sorozat

Dark Soul

Spanyol szerelmi átverés

Őrültbe kergetsz

Vonzás törvénye; Vonzás szépsége

Szavad ne feledd!

A boldogító nem

Ellopott szerencse

Jó kislányok kézikönyve gyilkosságokhoz; Jó kislányok, rossz viszonyok

Örökösök viadala trilógia


És némi fantasy-t is ajánlok, ha nem bánod.


Enigma

Caraval trilógia

Gonoszok királysága


Nekem ezek nagyon tetszettek.

2023. ápr. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Amin sosem leszünk túl.


Ez lemaradt, de ez is romantikus kategória.

2023. ápr. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
24%
Ócska, gagyi könyvhulladékok.
2023. máj. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#3 mindet olvastad?
2023. máj. 7. 09:39
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezek közül a Lolitát olvastam, mivel tetszettek a belőle készült filmek. Egészen más, mint a film, sokkal részletesebb, néha még a sztorit is átírták a filmben. Elég nehéz olvasmány szerintem, mert irodalmilag egy nehéz szöveg, de összeségében azért sodort a szöveg és pár nap alatt elolvastam. Nekem megérte elolvasni.
2023. jún. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!