Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mit tudok kezdeni a kiváló...

Mit tudok kezdeni a kiváló állapotban lévő könyveimmel, amikre már nincs szükségem?

Figyelt kérdés

Eladni pitiáner összegért is hajlandó lennék, mert sok van, és nem férnek el.

Tankönyvek, nyelvkönyvek, középiskolából maradt/tanulmányokhoz vásárolt könyvek, fantasy,...


Mennyire nehéz könyveket eladni interneten keresztül? Mennyire viszik az emberek? Hol lenne rá lehetőség?


Ha ez nem opció, akkor könyvtárak vagy más helyek elfogadják őket? Szeretném, hogy hasznát vegyék a könyveknek, és ne a bogrács gulyás alatti tűzben vagy a szemétben kössenek ki.



2023. máj. 1. 19:57
 1/6 anonim ***** válasza:
85%

Szinte senki sem vesz ma már könyvet. ( Sajnos!) Egy- egy keresettebb kötetet talán el tudsz valamelyik apróhirdetési oldalon, de nagy tételben nem megy. Vagy idővel menne, de nem éri meg az időt/ fáradtságot. A házhoz menő felvásárlók pedig pofátlanul keveset adnak érte.

Én két lakást ürítettem ki az elmúlt 3 évben, mindkettőben rengeteg könyv volt. Ezeket egy Cseriti boltban adtam le, így adományoztam is a szegényeknek, és azt is remélhetem, hogy olyan helyre kerültek ahol megbecsülték őket.

De leadhatod egy FKF-es hulladékudvarban is, ahol van Szemléletformáló és Újrahasználati Központ. Ott eladják őket, darabonkénti 50- 100 Ft-os áron. Oda rengeteg kispénzű olvasni szerető ember jár olvasnivalóért.

2023. máj. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Fészen rengeteg könyv adok-veszek csoport van (fantasyra pl. külön is), molyon vagy hasonló helyen is feldobhatod eladásra.

A tankönyvek max tematikus csoportban, de a többi azért lehet kelendő.

2023. máj. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha a fantasy könyveidről van egy lista árral, akkor szívesen szemezgetek én is.
2023. máj. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Könyvtár, iskola, antikvárium.

Én ilyen utcai könyvespolcokon is szoktam hagyni olyan könyveket, amelyekre már nincs szükségem), nem tudom ha vannak ilyenek Magyarországon, nálunk kb minden faluban vannak.

2023. máj. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Fantasyról én szívesen fogadok listát!
2023. máj. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha még van fantasy vagy bármilyen fikció én is szívesen fogadok listát! :)
2023. máj. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!