Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hogyan rendezzen el a könyveim...

Hogyan rendezzen el a könyveimet a konyvespolcomon? Hogyan 'rendszerezzem'?

Figyelt kérdés

2023. máj. 30. 16:08
 1/10 anonim ***** válasza:
56%
Abc-be írók szerint
2023. máj. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Ahogy neked tetszik
2023. máj. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%

- abc sorrend

- külön magyar, külön külföldi

- szín szerint

- vers, próza, non-fiction külön

- téma szerint

- zsanér szerint

- ahogy neked jobban tetszik

2023. máj. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
Nekem kiadó szerint vannak, azon belül pedig ahogy jól áll a szememnek színekben, de nem szivárvány vagy árnyalatok szerint
2023. máj. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%

Én magasság alapján szoktam, vagy amik pl egyforma magasak, (pl kmk-s könyvek) azokat írók szerint abc-be.


Régebben pedig kedvencek alapján: a legfelső sorban voktak az abszolút kedvencek és tovább lefelé sorban, attól függően mennyire jött be a sztori.


Egyszer megpróbáltam azt is, hogy felső polcokon amit már olvastam, lejjebb, amit még nem. Na ez nem jött be, mert voltak sorozatok, amiknek fele fent, fele lent volt..

2023. máj. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
58%
Nálunk kategória szerint volt, de a feleségem átpakolta szín és méret szerint, és nagyon tetszik a végeredmény.
2023. máj. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
65%
Ahogy gondolod. Egy dologra figyelj, mert ez azt emberek 99% elrontja. A könyveket ne told be teljesen. A könvy eleje a polc szélén legyen. Így hátulról is kap levegőt és a könyveid sokáig megőrzik a jó állapotukat. Ami sok könyvet látsz használatan és szinte 99%-ban az összes már fakó, koszos az oldalai (az oldalakat csiszoló papirral lehet javítani, de ugye a lapokat nem) , azok mindd azért olyan szarok, mert rosszul tárolták őket. Nem az idő öli meg a könyvet hanem a hanyagság:)
2023. máj. 31. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
78%
Ahogy neked kényelmes. Nekem például van egy kedvenc könyves polcrész hogy könnyen megtaláljam őket, a többi ABC sorrendben van írók szerint. Sok sikert és kitartást a rendszerezéshez!
2023. máj. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
71%
Nekem SW gyűjteményem van, összes legendák könyv. Én kronológiai sorrendben raktam őket. :)
2023. máj. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
65%
Na mostmár érdekel hogyan fogja rendezni a kérdező a könyveit.
2023. máj. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!