Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Vélemények Leiner Laura 40...

Vélemények Leiner Laura 40 nyári nap c. könyvről? Hogy tetszett?

Figyelt kérdés

2023. jún. 10. 18:33
1 2
 1/11 anonim válasza:
86%
Meh, nekem olyan 10/7. a párbeszédek jók meg Szakó, Zoé es Tibi személyisége is tetszik, de a tortenet nem igazan halad sehova. Ez az en velemenyem, de pl az IOV jobban tetszett🤷🏽‍♀️
2023. jún. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%

egyszer olvasós

kicsit unalmas már nekem hogy az írónő minden könyve ugyanarról szól csak a körítés változik

2023. jún. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%
Még az elején tartok, de kicsit unalmasan indul, sok benne az ilyen kitöltőszöveg, hogy „felkeltem, reggeliztem, elindultam a munkába”.
2023. jún. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%
Nekem kicsit unalmas volt 🤷‍♀️
2023. jún. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
92%
Nem volt rossz, de túl monoton volt. Nagyjából arról szólt minden nap, hogy felkelt, elindult, dolgozott, ebédelt, dolgozott, hazament. A párbeszédek viszonylag jók voltak. Semmi érdekes nem történt, csattanója egyáltalán nem volt, hiába várta végig az ember. Szerintem nem érdemli meg a toplistás helyeit, mert borzasztó unalmas. Ha napló szerű könyvet akarsz olvasni, akkor inkább a neveletlen hercegnő naplóját olvasd, az sokkal jobb. Hozzá kell tennem, hogy ez csak isaz én véleményem, senkit nem akartam megbántani( ha esetleg sikerült ), jó olvasást!
2023. jún. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
83%
Kb 380 oldalig birtam olvasni.Volt valami nagyobb dolog a vegen?Szakoval esetleg ossze jottek?
2023. júl. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
83%
Igen, a végén Szakóval természetesen osszejottek. Nem volt nagy durranás, a vége sem, alig bírtam végéig olvasni.
2023. júl. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
90%
En mar vagy 3 hete probalom olvasni es csak a 18. nap következik, remélem ezek után mindenkinek leesett, hogy milyen SZERINTEM
2023. júl. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
95%
Nekem nagyon tetszett. Nem az a tipikus mese lett, mint az eddigi könyvei, hanem sokkal életszerűbbek és valós problémával is foglalkozik nem csak azzal, hogy a főszereplő lány elájul, mert kettőt tüsszentett a menő srác. Eddig még a karakterei közül Zoéval tudtam a legjobban azonosulni, mert pont ugyanezt élem át most, hogy mi lesz ezután, hogy vége a sulinak. Volt benne nyilván kiszámítható rész is, mint minden LL könyvben, de pl !!!SPOILER!!! nekem az nagyon tetszett, hogy Zoé végül nem a HÉV-es sráccal jött össze. Az ügy túl meseszerű lett volna.
2023. aug. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
72%

"valós problémával is foglalkozik" ja, pl. ezekkel:

- milyen meleg van aznap

- hányan vannak a HÉV-en

- elfogy-e a medvehagymás perec

- levonja-e a bankkártyaleolvasó az összeget a vevő bankkártyájáról

2023. szept. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!