Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A Setét toronyban végig...

A Setét toronyban végig egymagában utazik Roland az első rész után vagy lesz még más utalás vagy karakter aki a mi világunkból származik?

Figyelt kérdés

Még sokkal régebben a film változatot láttam ami a könyveket nem igazán követi viszont ott asszem volt benne egy Jake nevű srác. Mikor az első részt olvastam ott Roland találkozott egy ugyanilyen nevű fiúval de ő a könyv végén meg is halt.


Alapvetően a könyv világa érdekes és Stephen Kingnek mindig szeretem ha a ragyogás/érintés képesség benne van a könyveiben viszont a főszereplő nekem nem volt túl szimpatikus a könyvben és azt hiszem itt még a fogalmazása is más volt kicsit az írónak szóval nem tudom folytassam e a könyvet.



2023. jún. 14. 17:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%
Lesznek még a mi világunkból származó emberek. Többet nem akarok mondani, mert durva spoiler lenne, de nem egyedül fog továbbmenni, és nem lesz végig ellenszenves se :)
2023. jún. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Bezime91 ***** válasza:
69%
A könyv Roland és 3 a mi világunkból jött emberről szól. Rengeteg utalás lesz a mi világunkból. Szerintem adj egy esélyt a folytatásnak
2023. jún. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%
Nekem mondjuk pont az 1. rész tetszett a legjobban a misztikus hangulata miatt, a többinek tényleg más, lehet, hogy neked azok tetszenek majd jobban.
2023. jún. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát nemtudom hogy folytasd-e a könyv sorozatot, de én a negyedik könyv közepén leálltam mert egyszűren már nem érdekelt. Később utánaolvastam a neten hogy mi a sorozat befelyezése és annyit kell mondanom hogy nem bántam meg hogy nem folytattam.
2023. jún. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
81%

Egyszer elolvastam, abszolút felejthető, a végén meg azt hittem, agyvérzést kapok.


A pokolba, ezért dobtam ki órákat az életemből??? Egy ideig még jó, aztán az egész elmegy egy ilyen full elmebeteg irányba, igen az első bekezdésed utolsó mondata helytálló.

2023. jún. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
King egy elég hosszú időszakon át írta a sorozatot és ez látszik is. Főleg a baleset utáni időszak érezhető.
2023. jún. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pont a befejezése zseniális, az 5, 6, 7. könyv nagy része felejthető.
2023. jún. 17. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon jó sorozat, bár még 2 részt nem olvastam, de ha tizes skálán kellene értékelni a részeket:

A harcos 6/10

Hármak elhívása 8/10

Puszta földek 9/10

Varázsló és üveg 10/10

Callai farkasok 9/10

Susannah dala 8/10


Még a befejező és a kiegészítő rész van hátra, de eddig az első részt leszámítva mind tetszett.

2023. jún. 19. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
#8 neked a tizenvalahány éve megjelent képregények bejönnének, csupa előzményes gileádos cucc, nem tudom, kapható-e itthon
2023. jún. 19. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
csak mert látom, h a varázsló és üveget pontoztad fel legjobban
2023. jún. 19. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!