Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Létezik olyan könyv, ami...

Létezik olyan könyv, ami tartalmaz romantikus, erotikus vonásokat, és mégis érdekes lehet egy fiú/férfi számára? (22 éves)

Figyelt kérdés
Bár ezek a témák annyira nem érdeklik a fiúkat, mégis kíváncsi vagyok, hogy létezik-e ilyen.

2023. jún. 27. 00:19
 1/8 anonim válasza:
0%
Szemely szerint en hanyni tudok a romantikus, eroltetett, kitalalt baromsagoktol. Egy ferfi nem lovagol feher lovon, nem szed csokrot az erdoben es foleg nem lelkizik naphosszat. Helyette teszi a dolgat, fingik, bufog, eljar dolgozni es ferfias filmeket nez. Lehet megsertodni, ez a valosag.
2023. jún. 27. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azért én gondoltam egy próbát megér :)
2023. jún. 27. 00:53
 3/8 anonim ***** válasza:
53%

Nos milyen könyveket szeretsz olvasni általánosságban? Onnan könnyebb lenne elindulni.


Ismerek olyan férfit, aki simán elolvas chick-litet is, úgyhogy... :)

2023. jún. 27. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Luca Di Fulvio: Álmok bandája


Ebben van minden is, romantika, erotika, durvaság, gyilkosság, drog, maffia stb.

2023. jún. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 D-Mano ***** válasza:
Alessandro Baricco: Selyem
2023. jún. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szép délutánt

Fekete tőr testvériség,Eve Dallas,Vámpír krónikák ?

2023. jún. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem Nora Roberts pár (nem annyira nyálas-csöpögős) könyve ilyen. Nekem pl nagyon tetszett az Egy házban az ellenséggel, vagy a Holdfogyatkozás.
2023. jún. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

én pl elle kennedy könyveit bírom

legalábbis azokat amikben nem melegek a főszereplők

többnyire ülnek a poénok, szimpatikusak a szereplők és nem nyáltenger az egész, +sportolók a férfi főszereplők, és számomra érdekes olvasni az edzéseikről, meccsekről bár sajnos ezekből elég keveset látunk.

ami zavarhat hogy elég kiszámítható a sztori minden könyvében.

megismerkednek, szexelnek, egy ideig jól alakul minden, majd van egy konfligtus amit természetesen

elsimítanak, összejönnek és vége.

2023. jún. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!