Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ilyen fajta könyvek érdekelnén...

Ilyen fajta könyvek érdekelnének milyen címmel találom meg?

Figyelt kérdés

Első az az , hogy olyan fajta könyvet keresek érzelmi intelligencia névvel vagy címmel amiben le van írva minden olyan dolog vagy összes téma ami az összes többi érzelmi intelligencia című könyvekben is benne van. Rövidebben , hogy ami az összes érzelmi intelligencia nevű könyvben benne van azok benne vannak mind egy könyvben.


Csak hogy ne kelljen annyi könyvet vásárolni. Köszönöm


A második könyv az ugyan ezzel a kérdéssel megy csak más címmel aminek a neve Manipuláció.


Köszönöm mindenkinek



2023. jún. 27. 15:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Tehat egy darab konyvet keresel, ami osszefoglalva tartalmaz mindent? Kicsit nehez ertelmezni a kerdest, olyan furcsan fogalmaztad meg.

Szerintem nem nagyon fogsz ilyet talalni, bar manipulacio temaban talan van olyan, ami eleg atfogo, de ugye ott is lehet parkapcsolaton beluli manipulacio, mint tema, vagy tarsadalom szintjen vagy az uzleti eletben, szoval a legtobb konyv inkabb csak egyik temakort targyalja reszletesebben.

De szerintem ez pl eleg jo:


[link]

2023. júl. 1. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Kapaszkodj: mindben ugyanaz van, legfeljebb pepitában, meg egy-két hiányossággal, netán írói téveszmével megspékelve. Nekem egy módszer vált be könyvkeresésre: kértem a legfelső valamit, hogy hadd beszéljen hozzám a cím, a borító, pontosabban ezen keresztül a komplett könyv és az ő teljes története a világban, tehát hogy ráérezzek, melyik lesz tényleg jó. Amikor eléggé elengedetten, teljesen belefeledkezve válogatok, akkor elég markánsan tud jönni a megérzés, és általában tényleg olyan könyveket találok, amikkel szemben nagy a belső ellenállás, de valahol közben ez elkezd nem számítani, és legyűri a tudás az ellenkezésemet. Hozzátenném, hogy angolul keresek rendszerint, és nem adok pénzt semmiért, amit nem olvastam el.
2023. júl. 2. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kettes valaszolo modszere helyett en inkabb a moly.hu oldalon talalhato ertekelesekbol probalnam leszurni, hogy melyiket erdemes elolvasni.
2023. júl. 2. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Arra célzok, hogy nekem működik ez, teljesen függetlenül attól, hogy random-e vagy tudatalatti ügyödik-e, esetleg valami emberfeletti, akár superego, akár az Isten, akár a Sátán személyesen. Így találsz pár komoly könyvet, ami tényleg hasznos lehet, még ha kellemetlen is. A több milliárd légy effekt pont a kellemes ringás lesz a langyos szarban.
2023. júl. 2. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Amiket te keresel, azok jellemzően pszichológiai tanulmányok és tankönyvek, azok szoktak így tömöríteni.


Szerintem kérdezd meg egy pszichológus-hallgatókat tömörítő csoportot, mit ajánlanak a saját olvasmánylistájukból.

2023. júl. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Manipulaciorol talalsz konyveket angolul is a neten, PDF-ben. En talaltam, de nem segitek, csak annyit, hogy google es google fordito is a baratod. :) En nagyon erdekes olvasmanyokat talaltam igy, de aki manipulal, az tisztaban van azzal, hogy ember embernek farkasa, igy hiaba varsz tolem segitseget, legfeljebb csak hazugsagot kapnal. :D
2023. júl. 25. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!