Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Az Antikvarium.hu antikvárium...

Az Antikvarium.hu antikvárium fizessen könyvvel szolgáltatásával kapcsolatosan milyen tapasztalataitok vannak?

Figyelt kérdés
Csak az írjon aki már fizetett könyvvel. Milyen könyveket adtatok be? Több példányt is? Hibásakat? Könyvtáriakat? Minden érdekelne

2023. jún. 29. 20:40
 1/1 anonim válasza:

Én fizettem már könyvvel, két alkalommal.


Az egyik vidéki átvevőponton (amely egyébként maga is egy kis helyi antikvárium, de tőlük független).


Pontosan fenn van minden könyv esetében amit ők keresnek, hogy milyen kiadás. Tehát ha pl. X szerző Y könyvének az 1999-es Móra Kiadó által kiadott példányait vennék meg, akkor másik kiadást nem vesznek meg.


A könyveket azért átnézik mielőtt beveszik, nyilván nem minden lapját. Hozzá kell tenni én jó állapotúakat adtam le, így nem is lehetett vele gond.


Ha hibás akkor vagy nem veszik át vagy csökkentett értéken, de ez a hiba mértékétől is függ. Egy karc a borítón, a puhatáblás borító megtörése, nem ugyanaz mint hogy szakadt, vagy széthullott.


Könyvtáriakkal nem tudom mi a helyzet, de ott az orgazdaság miatt (még ha túlzásnak is tűnik, pedig az), nem hiszem, hogy csak úgy átveszik.

Vannak könyvtárak (vagy talán mind?) amelyik a könyvtári pecsét mellé törlést mutató pecsétet rak be, jelzi, hogy már nem könyvtári.


Lehet, hogy anélkül is átveszik, nem ellenőrzik, mint írtam, ezt az egyet nem tudom.

2023. aug. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!