Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A Holly Black kegyetlen...

A Holly Black kegyetlen herceg sorozat 3 kötetből áll? (Több lent)

Figyelt kérdés
Szóval nekem meg van mind 3 rész: The cruel prince, The wicked king, The queen of nothing. Viszont valahol találkoztam valami The lost sisters-zel meg még egy másik könyvvel aminek elfelejtettem a címét :D Szóval ezek kötetek nélkül akkor elolvashatom a sorozatot? Merf gondolom ezek ilyen bónuszrészek..?

2023. júl. 13. 20:23
 1/2 Anna0806 ***** válasza:
83%
Természetes igen. Ezek amiket említesz a The lost sisters és a másik csak kiegészítő kötetek. Én az eredeti trilógiát olvastam és szereztem be és abszolút azt tudom mondani, hogy tökéletesen élvezhető és nincs hiányérzetem. Én úgy tudom, de nem akarok hülyeséget beszélni, hogy a két kiegészítő kötet nem is Jude szemszögéből íródott. Szóval ha csak az alap három könyvet olvasod akkor is nagyon lehet élvezni a trilógiát.
2023. júl. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igen, elolvashatod.

Az elveszett nővérek Taryn szemszögéből írodott, mialaatt beleszeret Locke-ba. Akkor van a How the King of Elfhame Learnedto Hate Stories, ami különböző történetek, előzmény, utótörzénetek Cardan szemszögéből. Ha jól tudom illusztrált és most fordítja a Könyvmolyképző. Aztán van az új A The stolen heir, ami a fenőtt Oakról szól és egy kicsit van benne Jude és Cardan is (ha jól tudom) Azt még nem fordítják, de valószínűleg az is le lesz majd.

2023. júl. 14. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!